- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
|---|---|
| Rodzaj: | Bit |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | Bity pozidriv |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter nasadkowy 1/4" kwadrat - 1/4" sześciokąt, 30 x bit 25 mm, Obrotowy klips do pasa z otworem Euro, Pudełko... |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 450 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Rodzaj: | Otwornica |
| Materiał: | Stal |
| Typ: | Diamentowa |
| M 14 | |
| Średnica robocza [mm]: | 6, 8, 10, 35, 68 |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Otwornice (5 szt.) |
| Rodzaj: | Pojemnik |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt: | Tak |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Wiszący |
| Długość całkowita [mm]: | 206 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj: | Brzeszczot do wyrzynarki |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
| Długość całkowita [mm]: | 80, 90, 100 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
| Materiał: | Stal S2 |
| Typ: | Precyzyjny, Wkrętak krzyżowy, Wkrętak płaski, Wkrętak torx |
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 75, 100, 150 |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
| Materiał: | Blacha stalowa |
| Typ: | Stolarskie |
| Sześciokątny | |
| Średnica robocza [mm]: | 19, 22, 29, 32, 38, 44, 51, 64 |
| Zawartość zestawu: | Dwa adaptery, Klucz imbusowy, Otwornice (8 szt.), Wiertło prowadzące |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 57 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Płaskie, Sześciokątny, Torx |
| Długość całkowita [mm]: | 38, 50, 75 - 150 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw przyłączeniowy |
|---|---|
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Średnica gwintu [mm]: | 33.3 |
| Średnica węża [mm]: | 19 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 29 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wkrętaków |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Płaskie, Torx |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
| Materiał: | Stal węglowa |
| Długość całkowita [mm]: | 120 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4 - 13 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Grzechotka: | Tak |
| Przegub: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy oczkowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Przegub: | Nie |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 6 x E8m, E10 x E12, E14 x E18, E20 x E2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Wykonanie: | Węglik wolframu |
| Typ: | Punktowe |
| Walcowy | |
| Średnica robocza [mm]: | 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 70, 76, 83 |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
| Materiał: | Nasyp diamentowy |
| Typ: | Punktowa |
| Walcowy | |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 |
| Zawartość zestawu: | Otwornice (7 szt.), Prowadnica |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj: | Tarcza do cięcia |
| Wykonanie: | Tlenek glinu |
| Średnica otworu [mm]: | 22.2 |
| Grubość tarczy [mm]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Tworzywo sztuczne |
| Długość całkowita [mm]: | 11, 16, 20 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
| Materiał: | Metal |
| Typ: | Budowlane |
| Sześciokątny | |
| Średnica robocza [mm]: | 68, 76, 89, 102, 127 |
| Zawartość zestawu: | Klucz imbusowy, Otwornice (5 szt.), Płyta montażowa, Trzpień |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 63 |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Typ: | Klucze nasadowe |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Grzechotka: | Tak |
| Zawartość zestawu: | Adapter, Grzechotka 1/4 cala, Pokrętło typu T, Przegub 1/4, Uchwyt wkrętakowy 1/4" |
| Walizka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 55 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal |
| Zawartość zestawu: | 2 wkrętaki, Końcówki wkrętakowe, Uchwyt do bitów, Uchwyt magnetyczny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
| Materiał: | Metal |
| Długość całkowita [mm]: | 121 |
| Grzechotka: | Nie |
| Przegub: | Nie |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 31 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal narzędziowa |
| Zawartość zestawu: | Bity, Opakowanie plastikowe, Uchwyt szybkomocujący |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 59 |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Wykonanie: | Stal narzędziowa |
| Zawartość zestawu: | Bity, Grzechotka, Uchwyt magnetyczny |