- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Gwintowniki |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x gwintownik M4 |
| Wykonanie: | Stal węglowa |
| Grzechotka: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 wiertła |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do cegły, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Opakowanie: | Blister |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 60, 66, 80 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 56 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 3 x nasadka 1/2 cala z końcówkami Torx Security, 4 x końcówki PH, 4 x końcówki PZ, 8 x końcówki Torx Security... |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 bity 1/4" |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Opakowanie: | Blister |
| Długość robocza [mm]: | 100 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (3 szt.) |
| Wykonanie: | Stal HSS-CO |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 3.2 |
| Długość całkowita [mm]: | 65 |
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi i szlifierki, Do metalu |
| Opakowanie: | Blister |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 36 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Zawartość zestawu: | 13 x wierteł do metalu |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do stali, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 49, 57, 70, 80, 90, 93, 100, 101, 109, 110, 120 |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 24, 30, 39, 46, 47, 52, 57, 60, 63, 66, 69, 72, 80 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła do metalu |
| Wykonanie: | Stal HSS |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5.6 |
| Długość całkowita [mm]: | 93 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Opakowanie: | Etui |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 57 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (9 szt.) |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do cegły, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 70, 80, 90, 100, 120 |
| Zastosowanie: | Do kamienia, Do metalu |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 46, 52, 60, 80 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (9 szt.) |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do cegły, Do drewna, Do metalu |
| Średnica [mm]: | 5, 6, 8 |
| Długość całkowita [mm]: | 90, 100, 120 |
| Zastosowanie: | Do drewna, Do kamienia, Do metalu |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 60, 66, 80 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 x nasadki, 26 x bity, Adapter 1/4 cala, Pudełko, Uchwyt magnetyczny, Wkrętak na bity |
| Wykonanie: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość robocza [mm]: | 25, 50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 10 bitów PZ1 50 mm |
| Wykonanie: | Stal S2 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Długość robocza [mm]: | 50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa, Uchwyt drewniany |
| Rodzaj: | Zestaw dłut |
| Długość całkowita: | 225 |
| Uniwersalny | |
| Długość robocza: | 100 |
| Szerokość: | 6, 12, 18, 24 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 33 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 33 x bit, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Opakowanie: | Blister |
| Długość robocza [mm]: | 72 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (10 szt.) |
| Wykonanie: | Stal HSS-G |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do stali, Do żeliwa |
| Średnica [mm]: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 43 |
| Typ: | Klucze nasadowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Zawartość zestawu: | Grzechotka 3/8 cala, Nasadka sześciokątna 3/8 10 mm, Nasadka sześciokątna 3/8 12 mm, Nasadka sześciokątna 3/8 13 mm... |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 3/8 |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22 |
| Typ: | Końcówki wkrętarskie |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 34 |
| Materiał: | Stal |
| Grzechotka: | Nie |
| Długość całkowita [mm]: | 57 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 2 bity PZ2 1/4", Bit PZ3, Bit T20, Bit T25, Uchwyt do bitów magnetyczny |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
| Opakowanie: | Blister |
| Długość robocza [mm]: | 145 |
| Typ: | Łopatkowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 5 wierteł |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 14, 18, 22, 25, 32 |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Sześciokątny |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zawartość zestawu: | 5 wierteł |
| Wykonanie: | Węglik spiekany |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do cegły, Do kamienia |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Zastosowanie: | Do betonu |
| Opakowanie: | Blister |
| Walcowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 10 nasadek, Grzechotka 1/2 cala, Przedłużka 1/2 cala |
| Wykonanie: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Walizka: | Nie |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 8, 10, 12, 14, 16, 17, 19, 21, 22 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Długość całkowita [mm]: | 25, 46, 54.5 |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 350 |
| Minimalny moment obrotowy [Nm]: | 5 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (13 szt.) |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu, Do stali |
| Średnica [mm]: | 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Rodzaj: | Zestaw dłut |
| Dwumateriałowy | |
| Szerokość: | 6, 12, 18, 24 |
| Typ: | Spiralne |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Wykonanie: | Stal szybkotnąca |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Średnica [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Opakowanie: | Walizka |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 75 |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| 2x akumulator w zestawie |