- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Spiralne |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do ceramiki, Do drewna, Do kamienia, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Średnica [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Długość całkowita [mm]: | 80, 90, 100, 120 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Walcowy | |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do ceramiki, Do drewna, Do kamienia, Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Typ: | Łopatkowe |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Średnica [mm]: | 20, 22, 25, 32 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Sześciokątny | |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Typ: | Uchwyt |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Zestaw wkrętaków |
|---|---|
| Długość całkowita [mm]: | 150 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 50 |
| Rodzaj: | Zestaw nasadek i końcówek wkrętakowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 40 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 11/32, 3/16, 3/8, 5/16, 7/16 |
| Przegub: | Tak |
| Rodzaj: | Klucz imbusowy |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 1000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Funkcje dodatkowe: | Odsysanie pyłu |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka oscylacyjna |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Średnica tarczy [mm]: | 165 |
| Rodzaj produktu: | Piła tarczowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Czas pracy [min]: | 7 |
| Nie | |
| Dysze/szczotki: | Dysza do podłóg, Dysza do spoin |
| Funkcje dodatkowe: | System Flexible Power |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | 1/4 cala, Zewnętrzny czworokątny 1/2" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 200 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Rodzaj produktu: | Zakrętarka udarowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie, 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 21.6 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Rodzaj produktu: | Piła stołowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie, Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Energia udaru [J]: | 2.5 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Energia udaru [J]: | 7 |
| Typ uchwytu: | SDS Max |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
| Waga [kg]: | 5.1 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, Funkcja Drop Control, System Bosch Vibration Control |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Brak akumulatora w zestawie, 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 21.6 |
| Średnica tarczy [mm]: | 216 |
| Rodzaj produktu: | Piła stołowa |
| Akumulator w zestawie: | Nie, Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2 | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Typ uchwytu: | Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 105 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Średnica tarczy [mm]: | 76 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada wrzeciona, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| 2 | |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Rodzaj produktu: | Narzędzie wielofunkcyjne |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Regulacja obrotów: | Tak |