- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw frezów do drewna |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do drewna, Do kompozytów |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 4 - 30 |
| Średnica robocza [mm]: | 4 - 38 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 30 |
| Długość całkowita [mm]: | 43 - 65 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Rodzaj: | Zestaw otwornic |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do cegły, Do drewna, Do płyt gips-karton |
| Sześciokątny | |
| Długość robocza [mm]: | 60 |
| Średnica robocza [mm]: | 20, 22, 25, 32, 35, 40, 44, 51, 60, 68, 76 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 260 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 65, 70, 75, 90, 100, 110, 120, 140, 160 |
| Grzechotka: | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 216 |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 22, 30, 33, 37, 40, 45, 51, 54, 57, 61, 67, 68, 73, 75, 79, 81, 86 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 43, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 18, 22, 30, 33, 36, 37, 40, 43, 45, 51, 54, 57, 61 |
| Średnica robocza [mm]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 3.2, 3.5, 4, 4.2, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Długość całkowita [mm]: | 43, 49, 57, 61, 65, 70, 75, 86, 93, 101 |
| Opakowanie: | Organizer |
| Rodzaj: | Nasadka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4 - 13 |
| Rodzaj: | Przedłużka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Długość całkowita [mm]: | 50, 125, 250 |
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Cylindryczny | |
| Średnica robocza [mm]: | 1.5 - 6.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 13 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do szkła |
| Sześciokątny | |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do muru |
| Cylindryczny | |
| Średnica robocza [mm]: | 4, 5, 6, 8, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | 1/4 cala, HEX |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Karton |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy sześciokątnych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Bezkluczykowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Opakowanie: | Torba |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Cylindryczny | |
| Długość robocza [mm]: | 12, 18, 24, 30, 33, 39, 43, 47, 52, 57, 63, 69, 75, 81, 87 |
| Średnica robocza [mm]: | 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Długość całkowita [mm]: | 34, 40, 49, 57, 61, 70, 75, 80, 86, 93, 101, 109, 117, 125, 133 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Długość [mm]: | 215 |
|---|---|
| Szerokość ostrza [mm]: | 19, 25 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Ostrze: | Stal węglowa |
| Typ ostrza: | Łamane, Trapezowe |
| Wymienne ostrze: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 82 |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4 |
| Rozmiar klucza nasadowego [mm]: | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 27, 30, 32 |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Walcowy | |
| Długość robocza [mm]: | 110 |
| Średnica robocza [mm]: | 1 - 10 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 19 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Okrągły | |
| Średnica robocza [mm]: | 15, 20, 25, 30, 35 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Długość całkowita [mm]: | 90.3 |
| Opakowanie: | Pudełko |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy płasko-oczkowych |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Grzechotka: | Tak |
| Rozmiar klucza płaskiego [mm]: | 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 |
| Rozmiar klucza oczkowego [mm]: | 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 |