- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (8)
Komputery i tablety (22)
Smartfony i zegarki (3)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (8)
Warsztat i ogród (2551)
Zabawki i LEGO (54)
Książki, muzyka, film (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Zestaw kuchenny |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Przeznaczenie: | Do gotowania, Do nakładania, Do nalewania, Do obierania, Do odcedzania, Do ubijania |
| Kolor dominujący: | Srebrny |
| Rodzaj: | Wkrętak z grzechotką wymiennymi bitami |
|---|---|
| Bity: | Tak |
| Grzechotka: | Tak |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Nasadki: | Tak |
| Walizka: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 32 końcówki wkręcające, Adapter, Klucze nasadowe, Opakowanie plastikowe, Uchwyt do bitów, Wkrętak z grzechotką |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/4 |
| Rodzaj produktu: | Palnik |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Maksymalna temperatura [st. C]: | 1200 |
| Typ: | Gazowy |
| Zasilanie: | Gazowe |
| Rodzaj: | Zestaw złączek |
|---|---|
| Materiał: | ABS |
| Zastosowanie: | Do nawadniania, Łączenie węży ogrodowych |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Materiał: | Stal HSS-E |
| Zastosowanie: | Do metalu |
| Długość robocza [mm]: | 24, 33, 43, 52, 57, 75 |
| Typ: | Spiralne |
| Zastosowanie: | Do metali kolorowych, Do stali, Do tworzyw sztucznych, Do żeliwa |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 2, 3, 4, 5, 6, 8 |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (6 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy nasadowych |
|---|---|
| Grzechotka: | Tak |
| Końcówki wkrętakowe: | Tak |
| Walizka: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 2 x przedłużka 1/4 cala, Adapter do bitów 1/2 cala, Adapter do bitów 1/4 cala, Adapter do bitów 3/8 cala, Bity philips... |
| Rozmiar klucza [cal]: | 1/2, 1/4, 3/8 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 1.3 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Rodzaj: | Zestaw bitów |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Długość robocza [mm]: | 30, 75 |
| Zawartość zestawu: | Bity, Uchwyt do bitów |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy imbusowych |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Rodzaj: | Zestaw kluczy Torx |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50 |
| Grzechotka: | Nie |
|---|---|
| Końcówki wkrętakowe: | Nie |
| Walizka: | Nie |
| Typ: | Klucze płasko-oczkowe |
| Zawartość zestawu: | Klucze płasko-oczkowe, Zwijane etui |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do metalu, Do tworzyw sztucznych |
| Długość robocza [mm]: | 11.1, 18.1, 24.5, 32.5, 39.2, 42.4, 46.8, 48.6, 50.2, 56.7, 57.9, 62.5, 68.4, 69.8, 74, 74.8, 78.8, 80, 86.1 |
| Typ: | Wiertła |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (19 szt.) |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Materiał: | Stal węglowa |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Długość robocza [mm]: | 20 |
| Typ: | Ślimakowe |
| Zastosowanie: | Do drewna |
| Typ mocowania: | Sześciokątny (HEX) |
| Średnica [mm]: | 10, 12, 14, 16, 18, 20 |
| Zawartość zestawu: | 6 świdrów |
| Rodzaj: | Klucz imbusowy |
|---|---|
| Grzechotka: | Nie |
| Rozmiar klucza: | 1.5 mm, 10 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Pneumatyczne |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 54000 |
| Rodzaj: | Zestaw |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-zielony |
| Zastosowanie: | Do podlewania |
| Rodzaj strumienia: | Centralny, Mgiełka, Płaszcz, Prysznic, Struga |
| Regulacja strumienia wody: | Tak |
| Ochrona przed mrozem: | Nie |