- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (34)
Fitness i sport (1)
Dom (114)
Warsztat i ogród (216)
Motoryzacja (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Przyłącze |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ podłączenia: | Gwint, Szybkozłącze |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
32 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
43 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Tak |
| Rodzaj: | Przyłącze kranowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Gwint, Szybkozłącze |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
29 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
64 zł
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
29 zł
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Przyłącze |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | ABS, Polipropylen |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Gwint, Szybkozłącze |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | Uniwersalny (w zależności od użytej złączki) |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Tak |
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
29 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Łączenie węży ogrodowych |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
41 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Zawór: | Nie |
| Rodzaj: | Przyłącze kranowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Połączenie węża z kranem lub innym urządzeniem |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Gwint, Szybkozłącze |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
29 zł