- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (34)
Fitness i sport (1)
Dom (114)
Warsztat i ogród (216)
Motoryzacja (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 3/4" |
| Gwint: | Wewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Przeznaczenie: | Do ogrodu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Rozmiar gwintu: | 1" |
| Gwint: | Zewnętrzny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zawór: | Nie |
| Typ podłączenia: | Quick & Easy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ podłączenia: | Szybkozłącze |
| Przeznaczenie: | Do ogrodu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Zakończenie: | Szybkozłączka: 1/4 cala, Wyjście na wąż 12 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 10 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 12 mm |
| Rodzaj: | Adapter do pompowania opon / szybkozłącze |
|---|---|
| Materiał: | Żelazo (powłoka niklowa) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |