- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (34)
Fitness i sport (1)
Dom (114)
Warsztat i ogród (216)
Motoryzacja (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
| Typ: | Dookolny, Kwadratowy, Półokrągły, prostokątny |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-pomarańczowo-czarny |
| Rodzaj: | Zraszacz |
| Maksymalna powierzchnia zraszania [m2]: | 100 |
| Minimalna powierzchnia zraszania [m2]: | 32 |
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
Sugerowana cena producenta:
54 zł
| Rodzaj: | Reparator |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Szybka naprawa węża |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
48 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
54 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
48 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
34 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 1/2", 5/8" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
75 zł
| Rodzaj: | Szybkozłącze |
|---|---|
| Rozmiar pasującego węża: | 3/4" |
| Zastosowanie: | Do podłączenia węża z urządzeniem |
| Autostop: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
75 zł
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 15 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 8 mm |
| Rodzaj: | Przyłączka hydrauliczna AB |
|---|---|
| Zastosowanie: | Łączenie elementów hydrauliki siłowej |
| Model maszyny: | Uniwersalny |