- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (34)
Fitness i sport (1)
Dom (114)
Warsztat i ogród (216)
Motoryzacja (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Typ: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | DJI Osmo 360, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 5 Pro |
| Sposób montażu uchwytu: | Przyssawka |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 15 |
| Rozmiar [cale]: | 0.31 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 8 mm |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 10 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny, Szybkozłączka: 1/4 cala |
| Materiał: | Mosiądz |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 3/8 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny, Szybkozłączka: 1/4 cala |
| Materiał: | Mosiądz |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Gwint zewnętrzny |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 7 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 10 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 8 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 8 x 6 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 6 x 4 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |