- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (2)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (4)
Foto i kamery (34)
Fitness i sport (1)
Dom (114)
Warsztat i ogród (216)
Motoryzacja (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do biura, Do garderoby, Do kuchni, Do pokoju, Do pomieszczeń przemysłowych, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej... |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Złączka |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Pomieszczenie: | Do kuchni, Do przedpokoju, Do sali konferencyjnej |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Szybkozłączka: 1/4 cala, Wyjście na wąż 8 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 12 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 3/8 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny, Szybkozłączka: 1/4 cala |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny, Szybkozłączka: 1/4 cala |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Szybkozłączka: 1/4 cala, Wyjście na wąż 8 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 3/8 |
| Zakończenie: | Gwint zewnętrzny, Szybkozłączka: 1/4 cala |
| Rodzaj: | Szybkozłączka |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 10 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Gwint zewnętrzny |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Rozmiar [cale]: | 1/4 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Rozmiar [cale]: | 3/8 |
| Zakończenie: | Gwint wewnętrzny |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Rozmiar [cale]: | 3/8 |
| Zakończenie: | Gwint zewnętrzny |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Rozmiar [cale]: | 1/2 |
| Zakończenie: | Gwint zewnętrzny |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 8 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 6 mm |
| Rodzaj: | Szybkozłączka do kompresora |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze[bar]: | 16 |
| Zakończenie: | Wyjście na wąż 10 x 8 mm |