- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (408)
AGD do zabudowy (8155)
AGD małe (156)
Dom (321)
Warsztat i ogród (1)
Zabawki i LEGO (14)
Supermarket (414)
Książki, muzyka, film (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 4 |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 55 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 10.8 |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Brąz szczotkowany |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Typ: | Magiczna gąbka |
| Cechy: | Ergonomiczny kształt, Poręczny, Pozbywa się trudnych i zaschniętych zabrudzeń, Usuwa tłuszcz |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
Sugerowana cena producenta:
305 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
210 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 30 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Cechy: | Long-Life trwała powłoka |
| Szerokość [cm]: | 6.6 |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Chrom |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
Sugerowana cena producenta:
250 zł
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Kolor: | Nero |
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Długość [cm]: | 57.4 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Seria producenta: | Kitchen Care |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
Sugerowana cena producenta:
340 zł
Sugerowana cena producenta:
25,90 zł
| Materiał: | Fibra, Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-różowy |
| Typ: | Zmywak |
| Cechy: | Dwustronny, Poręczny |
| Przeznaczenie: | Naczynia |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Satynowa ciemna stal |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
Sugerowana cena producenta:
420 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Stal szczotkowana |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Złoty |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
280 zł
Sugerowana cena producenta:
289 zł
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Tartufo-chrom |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 64 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Cechy: | Napełnianie od góry |
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
Sugerowana cena producenta:
49 zł