Zakres od A do G
| Ekran: | 42.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 500 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 75", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 6.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 200 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [VRB] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.6", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| 16:9 | |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 3 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 170 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 170 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [GTG], 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT], 2 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 42.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 0.4 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 550 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (HDR), 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (HDR), 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 2 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
