Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
Komputery i tablety (929)
Znaleziono w kategoriach: (657)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Producent drukarki : | Brother |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Pochodzenie: | Oryginał |
| Wydajność do [str]: | 2500 |
| Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 1920 x 1280px, Matryca PixelSense, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |