Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
Komputery i tablety (929)
Znaleziono w kategoriach: (657)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Qualcomm Snapdragon X Elite | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Qualcomm Adreno |
| Ekran: | 13", 2880 x 1920px, Matryca PixelSense Flow,Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Kompatybilność: | 1700, 1200, 1366, 1150, 1151, 1155, 1156, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Powietrzne |
| Średnica wentylatora: | 1x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | RGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Biały |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |