Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (217)
Komputery i tablety (4877)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (12)
Gaming (203)
Znaleziono w kategoriach: (3770)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen AI 9 HX 370 | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti + AMD Radeon 890M |
| Ekran: | 16", 3840 x 2400px, Matryca OLED, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Magenta |