Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (432)
Komputery i tablety (6987)
Foto i kamery (19)
Gaming (148)
Fitness i sport (6)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5348)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Topologia: | |
|---|---|
| Moc skuteczna [W]: | 720 |
| Moc pozorna [VA]: | 1200 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe |