Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (432)
Komputery i tablety (6987)
Foto i kamery (19)
Gaming (148)
Fitness i sport (6)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5348)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał wykonania: | PCB |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do routera |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
| Intel Core i9-10980HK | |
| RAM: | 32GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 3840 x 2160px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |