- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1215)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 10 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 140 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.7 |
|---|---|
| 2x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 250, 300 | |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 2 |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Noże tnące | |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 9500 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 230 | |
| Rodzaj: | Podkaszarka |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.751 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego, Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.99 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wymiary taśmy [mm]: | 100 x 80 |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 900 |
| Energia udaru [J]: | 1.5 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | 500 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.34 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.73 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 10 |
| Maksymalna głębokość cięcia w drewnie [mm]: | 110 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Black&Decker 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.1 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1200 |
| Energia udaru [J]: | 2.1 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Elektryczny |
| 150 | |
| Nie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.12 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.06 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V, Professional 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 425 |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.6 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 4350 |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Akumulatorowy |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Długość całkowita [mm]: | 373 |
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal hartowana |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.92 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |