- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (12)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1216)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 380 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Współpracuje z produktem: | Bosch BBS1, Bosch BBS6, Bosch BBS7, Bosch BCS1, Bosch BCS6, Bosch BCS7, Bosch BCS8, Bosch BKS6, Bosch BKS8, Bosch BLS6... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Rodzaj: | Smarownica akumulatorowa |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.4 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 690 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 5.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| 4, 8 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| 4 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Gwoździarka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V, AMPShare |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Gwoździarka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Bosch 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 9000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Do akumulatorów |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Bosch 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| 5.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 450 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Gwoździarka |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 2 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | One Battery System |
| Kompatybilność marka: | Celma |
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | One Battery System |
| Kompatybilność marka: | Celma |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Bosch |
| Ilość gniazd: | 1 |
| 1.5 | |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| 5.5, 8 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | ProCORE18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Smarownica akumulatorowa |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 0.4 |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 690 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| 8 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | AMPShare, Professional 18V |
| Kompatybilność marka: | Bosch |