- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1425)
Komputery i tablety (578)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 8 |
| Pojemność kosza [l]: | 22 |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 2400 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Kolor obudowy: | Biało-czarny |
|---|---|
| Sterowanie: | Przyciski |
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Nie |
| Zastosowanie: | Do biura |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
399,90 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
| Kolor obudowy: | Czarno-biały |
|---|---|
| Druk w kolorze: | Nie |
| Szybkość druku [str/min]: | 41 w czerni |
| Maksymalny format druku: | A3 |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 55 w czerni , 55 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 316 x 453 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Zastosowanie: | Do biura |
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe, Przyciski |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni , 40 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 310 x 447 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Nie |
| Bluetooth: | Nie |
| Zastosowanie: | Do biura |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 15 |
| Pojemność kosza [l]: | 23 |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Niszczy: | Karty kredytowe, Papier |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 12 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 15 |
| Pojemność kosza [l]: | 30 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
399,90 zł
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Tak |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 20 |
| Pojemność kosza [l]: | 30 |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Kolor obudowy: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Drukowanie + Skanowanie + Kopiowanie + Faksowanie |
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Dotykowe, Przyciski |
| Druk w kolorze: | Tak |
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 24 w kolorze |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 230 ºC |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka, Szuflada |
| Typ: | Samojezdny |
|---|---|
| Moc [W]: | 0 |
| Zasilanie: | Pompa basenowa |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 0 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 132 |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |
| Kolor: | Złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Pędzelek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do paznokci, do zdobień, do żelu |