- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (174)
AGD (1063)
AGD do zabudowy (77)
AGD małe (1419)
Komputery i tablety (577)
Smartfony i zegarki (9)
Foto i kamery (6)
Gaming (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 29 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Moc [W]: | 110 |
|---|---|
| Regulacja czasu: | Tak |
| Wyposażenie: | 5 x worek 12 x 20 cm, 5 x worek 20 x 25 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 10 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 305 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 18 w czerni , 13 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 25 w czerni , 25 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 12 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 3.7 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 3.7 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 40 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 207.4 x 347.1 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Wyposażenie: | 2 x miska na żywność, Kabel zasilający, Woreczek ze środkiem pochłaniającym wilgoć |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Harmonogram karmienia, Możliwość ustawienia wielkości porcji |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Sterowanie: | Aplikacja mobilna, Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Podajnik papieru PF-K1, Toner startowy |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 24 w czerni , 15.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 33 w czerni , 33 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Nie |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 34 w czerni |
| Maksymalny format druku: | 216 x 356 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska z tworzywa sztucznego, 1 x przewód USB, 1 x środek osuszający |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2.6 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Antypoślizgowe podkładki, Dedykowana aplikacja, Dwukierunkowy głos, Kamera, Łatwy w czyszczeniu... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x wkład osuszający, 1 x zasilacz |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Dwukierunkowy głos, Harmonogram karmienia, Inteligentna kontrola karmienia, Kamera, Kompatybilna z aplikacją mobilną... |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x środek osuszający, 1 x zasilacz |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Dwukierunkowy głos, Kamera, Kompatybilna z aplikacją mobilną, Nagrywanie komunikatów, Płynne dozowanie... |
| Wyposażenie: | 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x taca na miskę, 1 x zasilacz, Kabel zasilający |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Zasilanie awaryjne |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Kratka |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x wkład osuszający, 1 x zasilacz, Kabel zasilający |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 5 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczeństwo materiałów do kontaktu z żywnością, Dwie opcje zasilania, Harmonogram karmienia, Nagrywanie komunikatów... |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, 1 x pochłaniacz wilgoci, Przewód zasilający |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Możliwość ustawienia wielkości porcji, Możliwość zamontowania pochłaniacza wilgoci |
| Wyposażenie: | 1 x dozownik karmy, 1 x miska ze stali nierdzewnej, Przewód zasilający, Woreczek ze środkiem pochłaniającym wilgoć |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Nagrywanie komunikatów |
| Moc [W]: | 110 |
|---|---|
| Regulacja czasu: | Tak |
| Wyposażenie: | 5 x worek 12 x 20 cm, 5 x worek 20 x 25 cm, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyposażenie: | 1 x adapter, 1 x dozownik karmy, 1 x miska na żywność, 1 x przewód USB |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 2 |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna, Tworzywo ABS |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Informacje dodatkowe: | Bluetooth, Dedykowana aplikacja, Mechanizm zapobiegający zapychaniu, Podwójne źródło zasilania, Wi-Fi |