- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (2)
AGD (201)
AGD do zabudowy (212)
AGD małe (436)
Komputery i tablety (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Rozdrabniacz |
|---|---|
| Zastosowanie: | Mielenie, Miksowanie |
| Dodatkowe informacje: | Dodatkowa funkcja miksowania |
| Współpracuje z produktem: | Bosch seria MFQ4, Bosch seria MSM7 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zawartość zestawu: | 1 x rozdrabniacz |
| Przeznaczenie: | Do blendera ręcznego |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
|---|---|
| Moc [W]: | 3400 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 64 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | Regulowana osłona bezpieczeństwa, System elektronicznej ochrony ogniw ECP, Wskaźnik naładowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | Klucz |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 7800 - 10000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3-częściowy układ filtrów, Automatyka rozpoznawania detergentu, Extra Dry, Higiena Plus, SpeedPerfect Plus... |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 44.8 x 81.5 x 57.3 |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 51 kWh = 58.65 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.7 |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Ruszty nadpalnikowe, Ruszty z możliwością mycia w zmywarce, Technologia FlameSelect... |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysze na gaz płynny, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gazowa | |
| Stal szlachetna | |
| Kolor płyty grzewczej: | Stal szlachetna |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 79 |
| Wyposażenie: | Pistolet natryskowy, Wąż |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 20 |
| Długość węża [m]: | 2.7 |
| Zbiornik na detergent: | Nie |
| Funkcja podgrzewania wody: | Nie |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| Długość [mm]: | 440 |
| Kompatybilność seria: | Power For All |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 6 BBS611BSC, Bosch Unlimited 6 BBS611LAG, Bosch Unlimited 6 BBS611MAT, Bosch Unlimited 6 BCS61113... |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Model odkurzacza: | BHZUHFN |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 93 |
| Funkcje dodatkowe: | Szybka zmiana trybu pracy z koszenia na przycinanie krawędzi |
| Wyposażenie: | 2 x akumulator, Głowica z żyłką, Ładowarka |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: | 7300 |
| Napięcie zasilające [V]: | 18 |
| 260 | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 69 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| Funkcje dodatkowe: | Schowek na akcesoria |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Przeznaczenie: | Do fug i szczelin, Dywan, Panele, Parkiet, Płytki |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada KickBack Control, System łagodnego rozruchu, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Wyposażenie: | Klucz oczkowy, Kołnierz mocujący, Nakrętka mocująca, Nasadzana osłona do cięcia, plastikowa, Osłona, Rękojeść dodatkowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 11000 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do wypompowywania - woda czysta |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wypompowywania - woda czysta |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Gwint przyłącza: | 3/4 cala |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | AirFlow |
|---|---|
| 87.4 x 54.1 x 54.8 | |
| Pojemność [l]: | 104 chłodziarka + 15 zamrażarka |
| 144 kWh = 165.6 zł | |
| 35 | |
| Brak | |
| Suwakowy |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Statyw |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do laserów |
| Przeznaczenie: | Do laserów |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Rodzaj produktu: | Klej do pistoletu na gorąco |
| Średnica kleju [mm]: | 11 |
| Długość [mm]: | 200 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |
| Temperatura [st. C]: | 90 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 19 |
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Warsztatowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Klasa pyłu M, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | GAS 35 L AFC, GAS 35 L SFC, GAS 35 M AFC |
| W komplecie: | 5 worków |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Wąż samozasysający |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Obszar zastosowania: | Dom, Ogród |
| Kompatybilność: | AQT 33-10, AQT 33-11, AQT 35-12, AQT 37-13, AQT 40-13, AQT 42-13, AQT 45-14 X |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczna konstrukcja |
|---|---|
| Wyposażenie: | Klucz oczkowy, Kołnierz mocujący, Nakrętka mocująca, Osłona, Rękojeść dodatkowa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2200 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 230 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ogranicznik głębokości, Rękojeść dodatkowa, Sukno maszynowe |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1800 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 2.3 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm dźwiękowy i świetlny zbyt wysokiej temperatury w zamrażarce, Alarm otwartych drzwi, , Funkcja Memory... |
|---|---|
| 177.2 x 55.8 x 54.5 | |
| Pojemność [l]: | 209 chłodziarka + 63 zamrażarka |
| 207 kWh = 238.05 zł | |
| 36 | |
| Brak | |
| Nożycowy |
Zakres od A do G
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przeciwodpryskowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do elektronarzędzi |
| Rodzaj produktu: | Szyna prowadząca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | System Click & Clean |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj produktu: | Pokrywa odsysająca |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
|---|---|
| Wyposażenie: | Ogranicznik głębokości, Opakowanie kartonowe, Rękojeść dodatkowa, Sukno maszynowe, Szybkowymienny uchwyt wiertarski... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 890 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Rodzaj produktu: | Młot udarowo-obrotowy |
| Energia udaru [J]: | 2.6 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj produktu: | Lampa warsztatowa |
| Obszar zastosowania: | Warsztat |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Strumień światła [lm]: | 1900 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Rodzaj: | Zestaw wierteł |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do metalu |
| Zawartość zestawu: | Wiertła (15 szt.) |
| Zastosowanie: | Do betonu, Do drewna, Do metalu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Typ: | Spiralne |
| Walcowy | |
| Wykonanie: | Stal |
| Typ mocowania: | Cylindryczny (walcowy) |
| Średnica [mm]: | 3, 4, 5, 6, 8 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Typ filtra: | Wylotowy |
| Model odkurzacza: | BSG6, BSGL3, BSGL4, VS Z3, VS06G, VSZ41, VSZ42, VSZ4GP1266, VSZ4X |
| W komplecie: | 1 filtr |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Montażowy |
| Materiał: | Stal chromowo-wanadowa |
| Długość całkowita [mm]: | 205 |
| Izolacja: | Nie |
| Magnetyczna końcówka: | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Typ: | Nastawny |
| Materiał: | Stal węglowa |
| Długość całkowita [mm]: | 208 |
| Rozmiar klucza [cal]: | 8 |
| Rozstaw szczęk [mm]: | 32 |
| Wyposażenie: | 2 akumulatory, Ładowarka, Uchwyt do bitów, Walizka, Wymienny uchwyt kątowy, Wymienny uchwyt mimośrodowy... |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |