- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (286)
AGD (17)
AGD małe (44)
Komputery i tablety (414)
Smartfony i zegarki (946)
Foto i kamery (52)
Gaming (18)
Rowery i hulajnogi (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
| Złącza: | RJ-45 - 12 szt. |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| 2700 | |
| 2000:1 | |
| Nie | |
| Tak | |
| 2 | |
| Zastosowanie: | |
| Kompatybilność: | Głośnik, Komputer PC, Konsola, Laptop, Smartfon, Tablet |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu [cal]: | 10.1 |
| Tuner: | Nie |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj odtwarzanych płyt: | CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW |
| Standardy odtwarzania zdjęć: | JPEG |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka samochodu: | Audi |
| Model samochodu: | Q2 |
| Wersja: | 8.8 cali 2024- |
| Zastosowanie: | Ekran środkowy |
| Matowa: | Tak |
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 10" |
| Wysokość jednostkowa: | 1U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 12 |
| Mocowanie: | Czteropunktowe doczołowe |
| Kolor: | Szary |
| Złącza: | RJ-45 - 12 szt. |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Typ patch panelu: | Z wbudowanymi portami |
|---|---|
| Standard montażowy: | 19" |
| Wysokość jednostkowa: | 0.5U |
| Wbudowane złącza: | Tak |
| Liczba gniazd: | 24 |
| Mocowanie: | Dwupunktowe doczołowe |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza: | RJ-45 - 24 szt. |
| Typ C | |
| Akumulatorowe | |
| Nie | |
Zakres od A do G
| 15.6 | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 21.5 | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 18.5 | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Folia ochronna matowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran radio samochodowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Skoda |
| Seria telefonu: | Octavia 4 |
| Model telefonu: | Octavia 4 |
| Rodzaj: | Folia ochronna matowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ekran radio samochodowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Marka telefonu: | Toyota |
| Seria telefonu: | Rav4 |
| Model telefonu: | RAV4 |