- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6126)
Gaming (146)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przeznaczenie: | , , , , |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Wibracje: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
325 zł
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 (UHD), 320 (FHD) | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 [MPRT], 4, 6, 8, 10 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.5 [MPRT], 1, 2, 3, 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG], 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350, 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 24.5", 1920 x 1080px, TN |
| 240 | |
| 1 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, IPS |
| 60 | |
| 1 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 180 | |
| 1 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G