- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (878)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [Ah]: | 4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.2 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.680 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne, Zasilacze awaryjne UPS |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Moc szczytowa [W]: | 3000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Waga [kg]: | 3.55 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoida modyfikowana |
| Moc skuteczna [W]: | 360 |
| Moc pozorna [VA]: | 600 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 6 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 6 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 20%, Owoce 0.1%, Suszone bataty 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 900 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób z warzywami |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Pszenica pełnoziarnista 60%, Drób 4%, Suszone wysłodki buraczane 3%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 9%, Materia nieorganiczna 7%, Przeciwutleniacze, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.83%, Jod, Mangan, Metionina, Miedź, Selen, Wapń 1.4%, Witamina B1 (tiamina)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Rodzaj: | Yerba Mate |
|---|---|
| Aromat: | Trawa cytrynowa, Ziołowy |
| Waga [g]: | 400 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Green Lemon 400 g |
| Pojemność [Ah]: | 4.5 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.35 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.73 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
| Pojemność [Ah]: | 4.5 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.2 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (T2) |
| Waga [kg]: | 1.35 |
| Przeznaczenie: | UPS, Zabawki elektroniczne |
| Rodzaj: | Akumulator |
| Pojemność [Ah]: | 10 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 2.1 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Oświetlenie awaryjne, Systemy nawadniania, UPS... |
| Rodzaj: | Akumulator |
| Pojemność [Ah]: | 55 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 13.75 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Złącze śrubowe M6 |
| Waga [kg]: | 16 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Oświetlenie awaryjne, Systemy nawadniania, UPS... |
| Rodzaj: | Akumulator |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x SCHUKO |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 300 |
| Moc szczytowa [W]: | 600 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady i ryż |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Owady 15%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Białko ziemniaczane, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 10%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.75%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.16%, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 1.00%... |
| Waga [g]: | 10000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 900 |
| Waga [kg]: | 11 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1050 |
| Moc pozorna [VA]: | 1500 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 1 szt., Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [kg]: | 5.5 |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Moc [W]: | 2800 |
|---|---|
| Zabezpieczenia: | Automatyczny wyłącznik |
| Kolor: | Zielony |
| 25 | |
| 126 | |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, Funkcja samooczyszczenia, System antywapienny, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary... |
| Waga [kg]: | 29 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Funkcje: | Mulczowanie, Napęd, Wyrzut boczny, Rozrusznik |
| 150 | |
| Silnik marka: | Ducar |
| 460 | |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Aluminium |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Waga [g]: | 300 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Yerba Mate |
|---|---|
| Aromat: | Mąka konopna, Szałwia, Trawa cytrynowa, Ziołowy |
| Waga [g]: | 400 |
| Zawartość zestawu: | 1 x Yerba Mate Green Original Cannabis 400 g |
| Pojemność [Ah]: | 10 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 3 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.45 |
| Przeznaczenie: | Fotowoltaika, Kasy fiskalne, Kosiarki, Oświetlenie awaryjne, Wózki golfowe, Wózki inwalidzkie, Zabawki elektroniczne... |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 500 |
| Moc szczytowa [W]: | 1000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x SCHUKO, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |