- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (155)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zastosowanie: | |
|---|---|
| Złącza: | |
| Typ: | |
| Długość [m]: | 0.5 |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Zatrzaski: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
|---|---|
| Forma: | Kapsułka |
| Smak: | Naturalny |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | — |
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 45 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Waga: | 12 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 500 |
| Moc szczytowa [W]: | 1000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Czysta sinusoida, Możliwość ładowania urządzeń... |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Moc szczytowa [W]: | 2000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Informacje dodatkowe: | Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń, Wskaźnik diodowy, Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe |
| Zastosowanie: | Ładowanie, Odtwarzanie muzyki |
|---|---|
| Typ: | USB Typ-C - Jack 3.5mm |
| Kolor: | Szary |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Adapter |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Drewno jodłowo-świerkowe |
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla szczura |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Waga: | 12 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 300 |
| Moc szczytowa [W]: | 600 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1, 1 x USB |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 24 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Modyfikowany sinus, Możliwość ładowania urządzeń... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 600 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 2 szt., Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Waga [kg]: | 7.8 |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Pojemność miski na karmę [ml]: | 600 |
| Pojemność miski na wodę [ml]: | 600 |
| Informacje dodatkowe: | Łatwy w czyszczeniu, Odpowiednie dla każdego wieku psa, Składana zajmuje mało miejsca... |
| Wyposażenie: | 1 x miska dla psa i kota 600 ml |
| Waga [kg]: | 0.013 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Wyposażenie: | Uchwyt ścienny |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Waga [kg]: | 5 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
|---|---|
| Pojemność [Ah]: | 12 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 3.6 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.65 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Waga: | 3 kg |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 1400 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC - 1 szt., Schuko - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Waga [kg]: | 11 |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Przeznaczenie: | Kasy fiskalne, Kosiarki, Łodzie, Melexy, Systemy alarmowe, Systemy nawadniania, Wózki inwalidzkie... |
|---|---|
| Pojemność [Ah]: | 14 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 3.6 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Systemy monitoringu, Urządzenia przenośne, Zabawki elektroniczne |
|---|---|
| Pojemność [Ah]: | 5 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 250 (F2) |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Typ: | VRLA AGM |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator |
| Przeznaczenie: | Systemy alarmowe, Zabawki elektroniczne |
| Pojemność [Ah]: | 1.2 |
| Maksymalny prąd ładowania [A]: | 0.39 |
| Napięcie [V]: | |
| Rodzaj konektora: | Fast-on 187 (F1) |
| Waga [kg]: | 0.5 |
| Sprawność: | 85% |
|---|---|
| Moc [W]: | 3000 |
| Moc szczytowa [W]: | 6000 |
| Liczba gniazd [szt.]: | 1 x USB, 2 x AC |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V]: | 230 |
| Zakres napięcia wejściowego [V]: | 12 |
| Informacje dodatkowe: | Automatyczny wentylator do chłodzenia z czujnikiem temperatury, Czysta sinusoida, Możliwość ładowania urządzeń... |