- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (155)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj dysku: | |
|---|---|
| Typ dysku: | |
| Pojemność dysku: | |
| Interfejs: | PCI Express 3.0 x4 NVMe |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 16K 60Hz |
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Aluminium |
| Interfejs: | USB |
|---|---|
| Topologia: | |
| Moc skuteczna [W]: | 1200 |
| Moc pozorna [VA]: | 2000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Zabezpieczenia: | Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Termiczne |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 230 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Waga [g]: | 28800 |
| Typ: | Mokra |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Waga [g]: | 19200 |
| Typ: | Mokra |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Wołowina |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Warzywa, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko 7.2%, Tłuszcz 3.8%, Materia nieorganiczna 2%, Wilgotność 82.5%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Waga [g]: | 9600 |
| Typ: | Mokra |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 45%, Kukurydza, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Cytrusy, Drożdże piwne, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów hydrat, Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 15000 |
| Typ: | Sucha |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Interfejs dysku: | , |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280 |
| Zasilanie: | USB |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Junior |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 43%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 17%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.15%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.2%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 45%, Kukurydza, Suszone borówki, Hydrolizowana wątróbka z kurczaka, Cytrusy, Drożdże piwne, Goździki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Zawartość tłuszczu 15%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.2%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.7%... |
| Witaminy i minerały: | Chelat aminokwasów hydrat, Chelat aminokwasów manganu hydrat, Chelat aminokwasów miedzi hydrat... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 15000 |
| Typ: | Sucha |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Ekranowanie: | STP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Ekranowanie: | F/UTP |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Kategoria: |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 10, 12, 15, 20, 28 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 900 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Waga [g]: | 900 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj: | Yerba Mate |
|---|---|
| Aromat: | Guarana |
| Waga [g]: | 400 |
| Wykonanie: | Ceramika, Stal nierdzewna |
| Zawartość zestawu: | 1 x bombilla 19 cm, 1 x matero 350 ml, 1 x Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 400 g |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Pojemność silnika [cm3]: | 212 |
| 24 (6 zestawów roboczych) | |
| Silnik marka: | Weima |
| Nominalna 5.15 kW | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Pojemność silnika [cm3]: | 212 |
| 24 (6 zestawów roboczych) | |
| Silnik marka: | Weima |
| Nominalna 5.15 kW | |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina i warzywa |
| Waga: | 10 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.4 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 10%, Zboża pełnoziarniste 64%, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 10%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.1%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.5%... |
| Witaminy i minerały: | Bezwodny jodan wapnia, Jednowodny siarczan cynku, Jednowodny siarczan manganu, Jednowodny siarczan żelaza... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 10000 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 40%, Drożdże 1.5%, Groszek, Produkty pochodzenia roślinnego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 27%, Tłuszcz surowy 16%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny 0.03%, Substancje mineralne, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Sucha |