- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Odcień: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 6 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Dzięki wysokiej jakości formule stworzysz perfekcyjny manicure na dłużej i zapewnisz efekt zadbanych... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 38/40/41 mm |
| Rodzaj: | Bransoleta do zegarka |
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 38 mm / 40 mm / 41 mm |
| Marka smartwatcha: | Apple |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 38/40/41 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Zielony / Cyprus Green |
| Rozmiar: | 3 |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina |
| Kolor: | Zielony |
| Moc [W]: | 60 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Wymiary [mm]: | 480x330x330 |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 42/44/45/49 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Skóra syntetyczna|Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 42 mm / 44 mm / 45 mm / 49 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 42/44/45/49 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 42 mm / 44 mm / 45 mm / 49 mm |
| Wyposażenie: | Luneta 4–12x50EG, kolimator Red/Green Dot (4 wzory), zielony laser 532 nm, osłona przeciwsłoneczna, klucze imbusowe... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Powiększenie: | 4–12x |
| Długość [mm]: | 330 |
| Średnica [mm]: | 50 |
| Waga [g]: | 1175 |
| Wyposażenie: | Luneta 4–12x50EG, kolimator Red/Green Dot, czerwony wskaźnik laserowy, osłona przeciwsłoneczna, klucze imbusowe... |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Powiększenie: | 4x - 12x |
| Długość [mm]: | 330 |
| Średnica [mm]: | 50 |
| Waga [g]: | 1175 |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 42/44/45/49 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Skóra naturalna bydlęca |
| Kolor: | Piaskowy |
| Rozmiar: | 42 mm / 44 mm / 45 mm / 49 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | 22 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | 20 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Nylon |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 20 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | 22 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Nylon |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | 22 mm |
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Materiał: | Silikon |
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | 22 mm |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, Pomarańczowy, Zielony |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E14 |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Styl: | Glamour |
| Odcień: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 8 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Magnetyczna gra światła i koloru... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Odcień: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 8 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Postaw na magnetyczny blask, który przyciąga wzrok. Kolekcja Cat Eye Seduction to zestawienie głębokich... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Odcień: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 8 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Zestawienie radosnych i energetyzujących kolorów... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Odcień: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 8 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | Odcień, który przyciąga uwagę swoją głębią i wyrazistością. Dzięki swojej głębokiej tonacji, lakier tworzy efektowny... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |