- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Interfejs: | Thunderbolt 5 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 9 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., DisplayPort 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Szary |
| Interfejs: | Thunderbolt 5 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 16 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 3 |
| Porty wyjścia: | Czytnik kart MicroSD - 1 szt., Czytnik kart SD - 1 szt., DisplayPort 2.1 - 1 szt., M.2 NVMe/PCIe - 1 szt.... |
| Kolor: | Szaro-brązowy |
| Pojemność baterii [Ah]: | 10.4 |
|---|---|
| Pojemność baterii [Wh]: | 250 |
| Li-Ion | |
| Producent ogniw: | Green Cell |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Napięcie [V]: | 24 |
| Rodzaj karty: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 3.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Pojemność [l]: | 60 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla szczura |
| Materiał wykonania: | Drewno jodłowo-świerkowe |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
36,08 zł
| Pojemność [l]: | 45 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla szczura |
| Materiał wykonania: | Drewno jodłowo-świerkowe |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
27,06 zł
| Pojemność [l]: | 30 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla chomika, Dla fretek, Dla królika, Dla myszki, Dla myszoskoczka, Dla szczura |
| Materiał wykonania: | Drewno jodłowo-świerkowe |
| Właściwości: | 100% naturalny, Bezpyłowy, Biodegradowalny, Higieniczna, Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Przyjazny dla alergików... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 13.26 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Indyk i kurczak, Kaczka i kurczak, Kurczak i wołowina, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 13.26 kg |
| Skład: | Indyk 4%, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Białko 10.6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 81.5%, Włókno surowe 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
315,90 zł
| Waga [kg]: | 15.6 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Kurczak, Ryba |
| Waga: | 15.6 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drożdże, Ekstrakty roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Materia nieorganiczna 1.8%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 4.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 156 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
350,61 zł
| Waga [kg]: | 8.84 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Indyk i kurczak, Kaczka i kurczak, Kurczak i wołowina, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 8.84 kg |
| Skład: | Indyk 4%, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Białko 10.6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 81.5%, Włókno surowe 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
210,60 zł
| Waga [kg]: | 10.4 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Kurczak, Ryba |
| Waga: | 10.4 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drożdże, Ekstrakty roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Materia nieorganiczna 1.8%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 4.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 104 |
| Typ: | Mokra |
| Waga [kg]: | 4.42 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
| Smak: | Indyk i kurczak, Kaczka i kurczak, Kurczak i wołowina, Wołowina i wątróbka |
| Waga: | 4.42 kg |
| Skład: | Indyk 4%, Kaczka 4%, Kurczak 4%, Wołowina 4%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Białko 10.6%, Guma kasja, Materia nieorganiczna 1.7%, Wilgotność 81.5%, Włókno surowe 1%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Typ: | Mokra |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Rodzaj: | Pojemnik kuchenny |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Nie |
| Zastosowanie: | Do paznokci |
|---|---|
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący, łatwa aplikacja |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Rodzaj: | Lakier hybrydowy |
| Odcień: | zielony, szmaragdowy |
| Kod producenta: | Lakier |
| Dodatkowe informacje: | Dzięki wysokiej jakości formule stworzysz perfekcyjny manicure na dłużej i zapewnisz efekt zadbanych... |
| Zawartość zestawu: | 4x lakier hybrydowy |