- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 40000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady i ryż |
| Waga: | 40 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Owady 15%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Białko ziemniaczane, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 10%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.75%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.16%, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 1.00%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Wartość poza zestawem:
647,96 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 30000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady i ryż |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Owady 15%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Białko ziemniaczane, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 10%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.75%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.16%, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 1.00%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Wartość poza zestawem:
485,97 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 20000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady i ryż |
| Waga: | 20 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Owady 15%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Białko ziemniaczane, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 10%, Popiół surowy 6.2%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk, Fosfor 0.75%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.16%, Miedź, Potas 0.5%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 1.00%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 13500 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady |
| Waga: | 13.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
Wartość poza zestawem:
385,65 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 9000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 4500 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
| Smak: | Owady |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga [g]: | 40000 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 40 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Suszone ziemniaki 17.5%, Zioła i owoce 0.1%, Częściowo hydrolizowane drożdże... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowa białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Błonnik buraczany... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Wartość poza zestawem:
719,96 zł
| Skład: | 100% Bawełna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Rozmiar [cm]: | 50x70 |
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Kolor: | Zielony |
| Skład: | 100% Bawełna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Rozmiar [cm]: | 50x70 |
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Kolor: | Zielony |
| Skład: | 100% Bawełna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Rozmiar [cm]: | 50x70 |
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Kolor: | Zielony |
| Skład: | 100% Bawełna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna |
| Rozmiar [cm]: | 50x70 |
| Gramatura [g/m2]: | 200 |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Moc [W]: | 60 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Tkanina |
| Wymiary [mm]: | 650x410x410 |
| Skład: | 100% Bawełna organiczna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
| Rozmiar [cm]: | 50x100 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Czarny-GR-011 |
| Skład: | 100% Bawełna organiczna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
| Rozmiar [cm]: | 50x100 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Czarny-GR-011 |
| Skład: | 100% Bawełna organiczna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
| Rozmiar [cm]: | 70x140 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Czarny-GR-011 |
| Skład: | 100% Bawełna organiczna |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Bawełna organiczna |
| Rozmiar [cm]: | 70x140 |
| Gramatura [g/m2]: | 600 |
| Kolor: | Czarny-GR-011 |