- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (230)
AGD (314)
AGD do zabudowy (74)
AGD małe (96)
Komputery i tablety (23)
Dom (14)
Supermarket (11)
Outlet (66)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| 108 | |
| 108 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Silnik inwerterowy, Wyjmowany akumulator |
| 82 | |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Funkcje: | Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LED |
| Funkcje: | Wskaźnik ciepła resztkowego, Wolna strefa indukcyjna |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wykrywanie naczyń, ConnectLife, , Funkcja Pauza, Funkcja podgrzewania... |
| Indukcyjna | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 79.5 x 52 |
| Szkło ceramiczne - szlif, bez ramki | |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Funkcja synchronizacji, Możliwość opóźnionego uruchomienia... |
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Funkcje: | Talerz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie drzwi przed otwarciem w trakcie pracy |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 32.6 x 45.5 x 26.1 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| 60 | |
| 15 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Konstrukcja: | Silnik inwerterowy, Wyjmowany akumulator |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 8.9 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny, Regulacja mocy ssania... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1, Łamana w połowie rura, Schowek na akcesoria, Wskaźnik stanu akumulatora... |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Filtr samoczyszczący, Funkcja 3 w 1, Górne ramię myjące, Wskaźnik zakończenia cyklu |
| Elektroniczne | |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Grill, Oświetlenie wnętrza |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Combigrill |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 32.6 x 45.5 x 26.1 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
|---|---|
| 85 | |
| 85 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 2 |
| Konstrukcja: | Kółka obrotowe |
| 70 | |
| Waga [kg]: | 9 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Wskaźnik naładowania akumulatora, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
Sugerowana cena producenta:
2 499 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość wyciszenia dźwięków, Pranie wstępne, Start/Pauza z możliwością dodawania prania... |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 59.5 x 82.5 |
| 8 | |
| 6 | |
| 1400 | |
| 76 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Funkcja mieszadła, Podgrzewanie, Wyświetlacz LED |
| 6.7 | |
| Moc [W]: | 1350 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Suszenie... |
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 2100 |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , |
| Dotykowe, Pokrętła | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Drabinkowe + 2 poziom prowadnic teleskopowych | |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada rodzicielska, Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 32.6 x 45.5 x 26.1 |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Autodozowanie, Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja 3 w 1, Programy automatyczne, Wskaźnik zakończenia cyklu z sygnałem dźwiękowym |
| Elektroniczne | |
| 10 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 59 kWh = 76.11 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 449 zł
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-230 V |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Suszenie... |
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| 58 | |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja aromaterapii, Oscylacja, Sterowanie pilotem, Wyświetlacz LED |
| Rodzaj: | Wentylator stojący |
| Moc [W]: | 24 |
| Średnica śmigła [cm]: | 18 |
| Liczba poziomów mocy: | 9 |
| Zakres działania 0-360°: | 0 - 135° |
| Długość przewodu zasilającego [cm]: | 200 |
| Wyposażenie: | Pilot |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne suszenie, Czujnik poziomu wody, Czujnik zabrudzenia wody, Filtr samoczyszczący, Funkcja 3 w 1... |
| Elektroniczne | |
| 16 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 38 |
| 55 kWh = 70.95 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Funkcja dehydratora, Utrzymanie ciepła |
| 5.2 | |
| Moc [W]: | 1600 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Poziom hałasu [dB]: | 65 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu, Sterowanie za pomocą pilota |
| Funkcje dodatkowe: | Autodiagnoza, Funkcja Sleep, Funkcja Super, Osuszanie powietrza, Timer, Tryb Auto, Wentylacja |
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Moc [W]: | 2500 |
| Funkcje: | Grill (opiekacz), Termoobieg |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Au Gratin, Even Bake, MultiUse |
| Dotykowe | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Drabinkowe | |
| 58 | |
| Funkcje: | Filtracja powietrza, Timer |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpiecznik termiczny, Możliwość sterowania za pomocą pilota, Tryb uśpienia, Wskaźnik wymiany filtra |
| 42 | |
| Rodzaj: | Oczyszczacz powietrza |
| 20 | |
| Technologia oczyszczania: | Wielostopniowa |
| HEPA, Węglowy, Wstępny |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240 V |
| Funkcje dodatkowe: | 10 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy ekran dotykowy, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Suszenie... |
| 6.3 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Timer, Zabezpieczenie drzwi przed otwarciem w trakcie pracy |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 32.6 x 45.5 x 26.1 |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Filtr samoczyszczący, Funkcja 3 w 1, Sygnał akustyczny końca pracy |
| Elektroniczne | |
| 11 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 47 |
| 81 kWh = 104.49 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Wyświetlacz |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Blokada rodzicielska, Funkcja rozmrażania czasowego i wagowego |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 37.9 x 46.9 x 28 |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Cyfrowy ekran dotykowy, Dźwiękowy sygnał zakończenia pracy, Grillowanie, Odgrzewanie... |
| 8.6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Program samoczyszczący, Sygnał akustyczny i świetlny zakończenia programu |
| Elektroniczne | |
| 16 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 44 |
| 76 kWh = 98.04 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik poziomu wody, Czujnik zabrudzenia wody, Funkcja 3 w 1, , Program samoczyszczący |
| Elektroniczne | |
| 16 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 66 kWh = 85.14 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
|---|---|
| Zasilanie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Cyfrowy panel sterowania, Wyświetlacz... |
| 5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
Sugerowana cena producenta:
559 zł
Zakres od A do G
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Autodozowanie, Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | , Program samoczyszczący, Sygnał akustyczny i świetlny zakończenia programu, Tryb szybki |
| Elektroniczne | |
| 16 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 38 |
| 49 kWh = 63.21 zł | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Zakres od A do G