- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (46)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (48)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (11)
Dom (514)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kształt: | Okrągły |
|---|---|
| Średnica [mm]: | 30 |
| Wysokość [mm]: | 40 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kształt: | Okrągły |
|---|---|
| Wykończenie: | Metal |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Miedź antyczna |
| Kształt: | Okrągły |
|---|---|
| Wykończenie: | Metal chromowany |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Chrom |
| Kształt: | Kwadratowy |
|---|---|
| Wykończenie: | Metal |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Chrom |
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Syfon w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 570 zł
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 51.5 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Kolor: | Tartufo |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 51.5 |
| Syfon w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 590 zł
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 50 x 100 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Kolor: | Antracytowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Syfon w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
2 050 zł
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Transparent |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Transparent |
| Szerokość [cm]: | 85 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość [cm]: | 85 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Fioletowy |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 180 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 180 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Brązowy |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 180 |
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość [cm]: | 85 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 55 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |
| Kształt: | Owalny |
|---|---|
| Materiał: | Akryl |
| Typ: | Wanna |
| Kolor: | Zielony |
| Szerokość [cm]: | 80 |
| Długość [cm]: | 170 |
| Wysokość [cm]: | 58 |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Wolnostojąca: | Tak |
| Hydromasaż: | Nie |