- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Warsztat i ogród (790)
Zabawki i LEGO (13)
Outlet (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 196 | |
| Silnik marka: | Loncin |
| 4 | |
| 510 | |
| Centralna (8-stopniowa) | |
| 65 | |
| 420 | |
| 50 | |
| 25 - 75 | |
| 1800 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Nóż/noże |
| 360 | |
| 40 | |
| 20 - 70 | |
| 1600 | |
| Szczotkowy | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Nóż/noże |
| 420 | |
| 50 | |
| 25 - 85 | |
| 1800 | |
| Szczotkowy | |
| Centralna (7-stopniowa) | |
| Nóż/noże |
| 340 | |
| 35 | |
| 30 - 80 | |
| Szczotkowy | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Kompatybilność seria: | Krysiak 20V |
| 310 | |
| 25 | |
| 20 - 60 | |
| 1000 | |
| Szczotkowy | |
| Osiowa (3-stopniowa) | |
| Nóż/noże |
| 430 | |
| 50 | |
| 25 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Centralna (6-stopniowa) | |
| Nóż/noże | |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 340 | |
| 40 | |
| 25 - 70 | |
| 1300 | |
| Szczotkowy | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Nóż/noże |
| 430 | |
| 50 | |
| 25 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 6-stopniowa | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Pojemność silnika [cm3]: | 212 |
|---|---|
| Silnik marka: | Weima |
| Moc nominalna urządzenia [kW]: | 5.15 |
| 24 (6 zestawów roboczych) | |
| System cięcia: | Noże obrotowe |
| 430 | |
| 50 | |
| 25 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| 330 | |
| 30 | |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Elementy tnące: | Ostrza |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| 380 | |
| 45 | |
| 25 - 65 | |
| 1600 | |
| Szczotkowy | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Nóż/noże |