- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Obszar zastosowania: | Warsztat |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Wymiary taśmy [mm]: | 457 x 76 |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Czas ładowania [min]: | 143 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1400 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
Sugerowana cena producenta:
136,90 zł
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Waga [g]: | 475 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Moc [W]: | 280 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.7 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 4 | |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący, Wewnętrzny sześciokątny 1/4" |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 0.55 |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
Sugerowana cena producenta:
224 zł
| Przeznaczenie: | Nawigacja samochodowa, Smartfon, Tablet |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 1600, 2000, 2080, 2220, 2770, 3000 |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 10000 |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.7 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Zastosowanie: | Akumulator Ni-MH, akumulatory Li-ion, Akumulatory LiFePO4 |
|---|---|
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Smartfon, Tablet |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), Samsung Galaxy Watch 4 (44mm)... |
| Złącze: | USB-C |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4000 |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Waga [kg]: | 13.6 |
|---|---|
| Akumulator w zestawie | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| 25 - 75 | |
| 430 | |
| Centralna (5-stopniowa) | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Obszar zastosowania: | Dom / biuro / warsztat |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Nie |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |