- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 10, 12, 15, 20, 28 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 2400 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
Sugerowana cena producenta:
31,90 zł
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Rodzaj: | Kompresor |
| Typ: | Bezolejowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 10.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
|---|---|
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Akumulatorowe | |
| Tak | |
| Nie | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 5, 7.5, 10, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Natężenie [A]: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2, Wtyk typ 1 |
| Moc [kW]: | 7.4 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biało-szary |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 3, 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 0.5 |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Waga [kg]: | 3.21 |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Waga [kg]: | 3.3 |