- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.3 |
| Waga [g]: | 650 |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2490 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
193 zł
| Natężenie [A]: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 4800 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 0.5 |
| Waga [g]: | 130 |
| Waga [g]: | 144 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6, 12 |
| Prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ: | USB Typ-C - USB Typ-C |
| Gniazdo (żeńskie): | USB typ C |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Audio, Ładowanie |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 10, 15 |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Natężenie [A]: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Rodzaj: | Ładowarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Garmin Approach G10, Garmin Approach S20, Garmin Forerunner 230, Garmin Forerunner 235, Garmin Forerunner 30... |
| Złącze: | USB-C |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Sugerowana cena producenta:
275 zł
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 650 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Typ: | Li-Ion |
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |