- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 2 x USB QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 930 |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 700 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 450 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka |
| Kompatybilność: | Garmin Approach S10, Garmin Approach S40, Garmin Approach S60, Garmin Approach S62, Garmin Approach X10... |
| Złącze: | USB-A |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka |
| Waga [g]: | 30 |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), Samsung Galaxy Watch 4 (44mm)... |
| Złącze: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x port USB-A, 2 x port USB-C |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Uziemienie: | Nie |
| Kolor: | Czerwono-szaro-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Moc [kW]: | 3.6 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Natężenie [A]: | 16, 20, 24, 32 |
| Moc [kW]: | 7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 800 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 300 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |