- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3728)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nikon EN-EL20, Nikon EN-EL22, Nikon EN-EL24 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Wtyczki wyjściowe: | Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 70 |
| Uziemienie: | Nie |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x port USB-A, 2 x port USB-C |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-szaro-czarny |
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V |
| Moc [kW]: | 3.6 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 2.5, 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
Sugerowana cena producenta:
295 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 50 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| 5.2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 7 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 10000 |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Waga [g]: | 800 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 18 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5, 5 |
| Waga [g]: | 300 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 2 x USB QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1 |
| Waga [g]: | 400 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 700 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.7 |