- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Black&Decker |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1 |
| Waga [g]: | 400 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.7 |
| Waga [g]: | 700 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Nikon EN-EL20, Nikon EN-EL22, Nikon EN-EL24 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1020 |
| Napięcie [V]: | 12 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | Dedra Maus12 |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator Ni-MH, akumulatory Li-ion |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
|---|---|
| Kolor: | Zielono-czarny |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 200 | |
| 180 | |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12, 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 2.5, 5, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
295 zł
| Waga [g]: | 808 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12, 24 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
| Prąd ładowania [A]: | 7.5, 12 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, SLA, WET |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 4 stopniowy tryb ładowania, Funkcja naprawy akumulatora |
| Natężenie [A]: | 32 |
|---|---|
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka magnetyczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Apple Watch SE 2023, Apple Watch SE 2024, Apple Watch Series 10, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3... |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 65 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1.94 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Home & Garden |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Jednotulejowy, Samozaciskowy |
| 2x akumulator w zestawie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Waga [g]: | 1800 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 - 15 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 180 - 260 |
| Prąd ładowania [A]: | 20 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Calcium, EFB, GEL, LiFePO4, SLA |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | 3-stopniowe ładowanie, Wbudowane aktywne chłodzenie |
| Napięcie [V]: | 4 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 4 V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 2.5 |
| Waga [g]: | 300 |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Waga [g]: | 300 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |