- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Akumulator 6F22/9V, Akumulator Li-HV, Akumulator Ni-MH, akumulatory Li-ion, Akumulatory LiFePO4 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Waga [g]: | 820 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 6 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| 2 | |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Waga [g]: | 1600 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 3x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12, 24 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Dedra |
| Kompatybilność seria: | Lithium AkuEnergy 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.5 |
| Waga [g]: | 140 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 14.4 - 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4.4 |
| Waga [g]: | 850 |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Stihl |
| Kompatybilność seria: | AK, AP |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 1.6 |
| Waga [g]: | 700 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Moc [kW]: | 3.5 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 10 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2 |
Sugerowana cena producenta:
49,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Typ: | Kabel USB 3w1 zwijany |
| Wtyczka (męskie): | USB-A / USB-C / Micro USB / Lightning (do iPhone) |
| Gniazdo (żeńskie): | Brak |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 30 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Ładowarka Samochodowa |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12-24V |