- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (9)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (238)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Sensor ruchu: | Tak |
|---|---|
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 18 |
| Funkcje: | 3 tryby pracy, Tryb Low Heat Mode |
| Rodzaj: | Lampa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Sensor ruchu: | Tak |
|---|---|
| LED: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Moc [W]: | 22 |
| Funkcje: | 3 tryby pracy, Technologia Dual LED, Timer |
| Rodzaj: | Lampa |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
50,43 zł
| Temperatura barwowa [K]: | 3300 - 5600 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Zasilanie: | |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Nie |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Rodzaj: | Kask, Lampka rowerowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | M/L |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych, Tylny |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
Wartość poza zestawem:
299,98 zł
| Rodzaj: | Kask, Lampka rowerowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | M/L |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych, Tylny |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
Wartość poza zestawem:
299,98 zł
| Moc [W]: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa do roślin |
| Barwa światła: | Czerwone, Naturalne, Niebieskie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kąt rozsyłu światła: | 360° |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 58 do 63 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 56 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Rodzaj: | Kask |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Lampa owadobójcza |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Napięcie [V]: | 220-240 |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Czujnik: | Nie |
| Wymiary (SxWxG) [mm]: | 360 x 840 x 360 |
3 647,22 zł
| Moc [W]: | 6 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampki |
| Barwa światła: | Multicolor |
| Dedykowana aplikacja: | Brak |
| Komunikacja: | Brak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 220 - 240 |
| Tryb świecenia: | Zmienny |
| Moc [W]: | 3.6 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampki |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Zimna biel |
| Komunikacja: | Brak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie [V]: | 220 - 230 |
| Tryb świecenia: | Zmienny |
| Moc [W]: | 6 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampki |
| Barwa światła: | Zimna biel |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie [V]: | 230 |
| Tryb świecenia: | Stały |
| Moc [W]: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampki |
| Barwa światła: | Wielokolorowy (RGB) |
| Dedykowana aplikacja: | Twinkly |
| Komunikacja: | , |
| Zasilanie: | Przetwornik mechaniczny, USB |
| Kolor: | Zielony |
| Napięcie [V]: | 220 - 240 |
| Tryb świecenia: | Zmienny |