- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (15)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (9)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (238)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 43 x 31 x 27.5 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 33 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Solarne |
| Moc [W]: | 80 |
| Ilość źródeł światła: | 74 |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Wymiary [mm]: | 280 x 120 x 110 |
| Obszar zastosowania: | Uniwersalny |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 54 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5.7 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 66.5 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Słaby, SOS, Średni, Stały, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 45 x 30 x 30 |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Waga [g]: | 36 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Ilość źródeł światła: | 36 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 39.5 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 2.4 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 78 x 78 x 23 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 2.4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 2.3 |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Dla dzieci: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 24 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 31.5 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 33 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
| Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Taras |
| Napięcie [V]: | 1.2 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2060 x 1440, Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 200 |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Typ stabilizatora: | Trzyosiowy |
| Zastosowanie: | Smartfony |
| Udźwig [g]: | 300 |
| Waga [g]: | 420 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj akcesorium: | |
| Typ stabilizatora: | Elektroniczny |
| Zastosowanie: | Smartfony |
| Udźwig [g]: | 400 |
| Waga [g]: | 550 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Ilość źródeł światła: | 16 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 2.7 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 58 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | |
| Moc [W]: | 5 |
| Funkcje: | Regulacja jasności na pięciu różnych poziomach, Zapamiętywanie ustawień |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Automatyczne otwieranie drzwi |
|---|---|
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.6 x 81.9 x 55.4 |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 42 |
| 54 kWh = 69.66 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 9.4 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa solarna |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Styl: | Klasyczny |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał klosza: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Ogród |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Oddychający błysk, Powolne miganie, Stały, Szybkie miganie |
| Moc światła [lm]: | 30 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wymiary [mm]: | 80 x 40 x 137 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Waga [g]: | 90 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Ilość źródeł światła: | 56 |
| Poziom ochrony: | IP20 |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5.6 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wysokość całkowita [cm]: | 19.8 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Kolor: | Biało-beżowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 3 |
| Wymiary [mm]: | 113 x 113 x 113 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Dla dzieci: | Tak |
| Regulacja jasności: | Tak |