- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2408)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (458)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 330 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.1 |
| Wysokość [cm]: | 8.5 |
| 58 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 7 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dyson Cyclone V10, Dyson Outsize, Dyson V11, Dyson V12 Detect Slim, Dyson V12 Slim, Dyson V15 Detect, Dyson V7, Dyson V8 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Przeznaczenie: | Do zbierania liści |
|---|---|
| Rodzaj: | Worek |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Jet 90 |
| Zawartość zestawu: | 5 x worek |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D9 Max Gen2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Ściereczka, Zestaw szczotek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher RCV 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ściereczka z mikrofibry, 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna |
| Wysokość [cm]: | 21.9 |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 80 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Kanapa, Meble, Wąskie szczeliny |
| Współpracuje z produktem: | Karcher VC 4, Karcher VC 6, Karcher VC 7 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 230 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.5 |
| Wysokość [cm]: | 9.4 |
| 67 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.5 |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Ifloor Breeze, Tineco iFloor One S3 Extreme |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 180 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.5 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 2.7 |
Sugerowana cena producenta:
1 999 zł
| Rodzaj produktu: | Bateria |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Jet 60 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x bateria |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Gres, Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Współpracuje z produktem: | Thomas |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Poziom hałasu [dB]: | 86.8 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Bez akumulatora i ładowarki |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher Puzzi |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Materace, Meble, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Miele Classic C1, Miele Compact C1, Miele Compact C2, Miele Complete C3, Miele CompleteC1, Miele S1, Miele S2... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Dysza |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Poziom hałasu [dB]: | 92 |
|---|---|
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka, Rura dmuchawy |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalny |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Zawartość zestawu: | 2 x środek czyszczący |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 59 |
| 66 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 10 |
| Czas pracy [min]: | 180 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 24 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 8 |
| Typ: | Automatyczny |
| Zawartość zestawu: | 1 x hak do wyciągania, 1 x ładowarka sieciowa, Części unoszące się na powierzchni wody |
| Moc [W]: | 65 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 3 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 3 |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 8.6 |
| 62 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 7 |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 12 |
| Zastosowanie: | Wymiana zużytych części |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua 10 Pro Track, Dreame Aqua 10 Track, Dreame Aqua10 Ultra Track, Dreame Aqua10 Ultra Track Complete |
| Zawartość zestawu: | 1 x środek do czyszczenia podłóg AWH6, 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz... |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 11 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 Plus |
| Zawartość zestawu: | 1 x podwójna szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz, 3 x filtr pojemnika na kurz, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | R20 Ultra, R20 Ultra Aqua Cycle, Z30 Aquacycle, Z30 Ultra |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Wymiana zużytych części |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Clean 2 GF2251, Tefal X-Clean 4 GF5035 |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka boczna, 2 x wałek, 4 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Rolka, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua10 Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, Dreame Aqua10 Ultra Roller Master |
| Zawartość zestawu: | 1 x podwójna szczotka główna, 1 x rolka mopująca, 2 x filtr pojemnika na kurz, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Spotless, Bosch Spotless +, Bosch Spotless Advanced, Bosch Spotless Advanced + |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr |