- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2409)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (458)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Sierść |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x elastyczne złącze, 1 x gumowa nakładka do usuwania włosów, 1 x ssawka, 4 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz przemysłowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 1410 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 7, 9 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wyposażenie: | Nasadka, Rura (2 szt.), Ssawka do tapicerki, Ssawka podłogowa, Wąż |
| Funkcje dodatkowe: | Praca na mokro |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Przeznaczenie: | Do parownicy |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x szczotka |
| Rodzaj: | Szczotka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
57,00 zł
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Stihl AS |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 92 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Nie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 85 |
| Wyposażenie: | Akumulator, Ładowarka |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | BLACK+DECKER POWER CONNECT 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 81.5 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Profesional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| 1850 | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Nie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| 250 | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power Profesional 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 98 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga, Samochód, Tapicerka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura, 1 x ssawka szczelinowa, 2 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Dysza, Rura segmentowa, Ssawka do tapicerki, Ssawka szczelinowa |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR FLEXVOLT 54V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 106 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Poziom hałasu [dB]: | 87 |
| Przeznaczenie: | Do dmuchaw akumulatorowych, Do odkurzaczy ogrodowych |
|---|---|
| Rodzaj: | Worek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | KRYSIAK 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
| Akumulatorowe | |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Power Share 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
|---|---|
| 120 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 28 |
| Czujniki: | DToF, Identyfikacji dywanu, Odległości, Przeszkód |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Czas pracy [min]: | 60 |
| Wyposażenie: | 1 x szczotka do czyszczenia, 1 x wałek myjący, Stacja dokująca |
| Wydajność powierzchniowa [m2]: | 200 |
| Zbiornik czystej wody [ml]: | 1000 |
| Zbiornik brudnej wody [ml]: | 720 |
| Szerokość wkładu mopującego [cm]: | 30 |
| Funkcje dodatkowe: | Tryb Quiet |
| Zastosowanie: | Do odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x osłona szczotki głównej |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
| Rodzaj: | Robot mopujący |
|---|---|
| 168 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 10 |
| Czujniki: | Radar laserowy LiDAR |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr do pojemnika na kurz, 2 x szczotka boczna, 2 x szczotka główna, 2 x worek na kurz, 3 x wkład mopujący |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |