- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2417)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (453)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Götze & Jensen VV700 |
| Model odkurzacza: | VV700 |
Sugerowana cena producenta:
79,99 zł
| Rodzaj produktu: | Ściereczka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet Al VS28C9784QK/GE, Samsung Bespoke Jet Plus VS20B95823W/GE... |
| Model odkurzacza: | VCA-WBA95/GL, VS20A95823W, VS20A95843W, VS20A95943N, VS20A95973B, VS20B95823W/GE, VS20B95843W/GE, VS20B95943N/GE... |
Sugerowana cena producenta:
55 zł
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame V10, Dyson SV12 |
| Model odkurzacza: | SV12, V10 |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Electrolux Ultimate/Animal/Hygienic 700, Electrolux UltimateHome 700 |
| Model odkurzacza: | 700 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Bespoke Jet |
| Model odkurzacza: | VS20A95823W, VS20A95843W, VS20A95943N, VS20A95973B, VS20C8522TN, VS20C8524TB |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Współpracuje z produktem: | Setti+ RV950S |
| Model odkurzacza: | RV950S |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Delikatne powierzchnie, Lampy, Meble, Roleta, Samochód, Sierść, Tapicerka, Żaluzje |
| Współpracuje z produktem: | Concept VP-6020, Concept VP-6110 |
| Model odkurzacza: | VP |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dyson SV14, Dyson SV15, Dyson SV16, Dyson SV17, Dyson V11 |
| Model odkurzacza: | SV14, SV15, SV16, SV17, V11 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Deerma DX115C |
| Model odkurzacza: | DX115C |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Dreame L40, Dreame L50, Dreame X40, Dreame X50 |
| Model odkurzacza: | L40, L50, X40, X50 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Gres, Panele, Płytki ceramiczne, Podłoga, Wykładzina |
| Współpracuje z produktem: | Setti+ RV950S |
| Model odkurzacza: | RV950S |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Götze & Jensen VV700 |
| Model odkurzacza: | VV700 |
| Rodzaj produktu: | Bateria |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Roborock E4, Roborock Q Revo MaxV, Roborock Q Revo Pro 15, Roborock Q-Revo, Roborock Q380RR, Roborock Q5, Roborock Q5+... |
| Model odkurzacza: | 1C, C10, CT10, E20, E201, E25, E35, E351-01, E4, E5, Q Revo, Q Revo MaxV, Q380RR, Q5, Q5+, Q7, Q7 Max, Q7 Max+, S4... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.55 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Podświetlenie LED na nasadce, Samostojąca konstrukcja |
| 74 | |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Regulacja mocy ssania, Dla alergików... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, Wskaźnik naładowania baterii |
| Nie | |
| Dysze/szczotki: | Brak |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Hisense Hi-Move VI HVC646630A |
| Model odkurzacza: | HVC646630A |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego, Dywan, Podłogi |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.62, 0.82 |
| Konstrukcja: | 2 pojemniki na czystą i brudną wodę |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 5.85 |
| Funkcje: | Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Automatyczne opróżnianie pojemnika |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja typu 3w1, Mycie podłóg, Samooczyszczanie, System FreshStart, Wskaźnik stanu akumulatora |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | 1 x wałek szczotkowy |
| Rodzaj produktu: | Odkurzacz uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 70 |
| Waga [kg]: | 25.2 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Dwie turbiny, Ergonomiczny uchwyt, Mocny zderzak, Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu |
| Moc [W]: | 2400 |
| Wydajność [l/min]: | 8880 |
| Tak |
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.72 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Stacja ładująca z funkcją samoczyszczenia po każdym sprzątaniu |
| 75 | |
| Waga [kg]: | 8 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Wyświetlacz, Praca na mokro, Automatyczne opróżnianie pojemnika |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Mopowanie |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń |
| Współpracuje z produktem: | Dreame R10, Dreame R10 Pro, Dreame T30, Dreame T30 Neo |
| Model odkurzacza: | R10, R10 Pro, R20, T30, T30 Neo |
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.62 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Podświetlenie LED na nasadce, Zbiornik na czystą wodę i zbiornik na brudną wodę |
| 80 | |
| Waga [kg]: | 5.22 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 3w1, Zbieranie płynów |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Szczotka do dywanów, Szczotka do podłóg drewnianych |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 5 |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na rozdarcie, Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | HE520PET 011, HE530ALG 011, HHE510HM 011 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Götze & Jensen VV700 |
| Model odkurzacza: | VV700 |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Przeznaczenie: | Do sprzątania |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.74 |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Stacja ładująca z funkcją samoczyszczenia po każdym sprzątaniu |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla posiadaczy zwierząt |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Inteligentna aplikacja, Komunikaty głosowe, Samooczyszczanie, Sterylizacja, Wskaźnik rozładowania akumulatora |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Dysza uniwersalna |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Poziom hałasu [dB]: | 78 |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | Dwuetapowy system filtracji, Inteligentny czujnik kurzu i roztoczy, Lampa UV, Sterylizacja UV, Technologia cyklonowa... |
| Nie | |
| Dysze/szczotki: | Szczotka rolkowa |
| Rodzaj produktu: | Zestaw |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do odkurzaczy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 200 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia, Do domu |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.41 |
| Konstrukcja: | Zbiornik na czystą wodę i zbiornik na brudną wodę |
| 70 | |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla alergików... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Mycie podłóg, Samooczyszczanie, Sterowanie dotykowe, Sterowanie w rączce, Tryb Auto, Wskaźnik ładowania akumulatora... |
| Tak | |
| Dysze/szczotki: | Szczotka obrotowa |