- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wersja językowa: | Polska |
|---|---|
| Typ licencji: | Elektroniczna |
| Ważność licencji: | Bezterminowa |
| Liczba stanowisk: | 1 |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Wykonanie korpusu: | Chromowe |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Strumień wody: deszcz, Słuchawka 1-funkcyjna |
| Kolor: | Chrom |
| Typ: | Bidetowa |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
|---|---|
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Mosiężne przyłącze kątowe z uchwytem na rączkę prysznicową, Rączka 1-funkcyjna |
| Kolor: | Chrom |
| Typ: | Bidetowa |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Zestaw pedałów |
| Kompatybilność: | PC, Simagic Wheels |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Regulacja: | Tak |
| Podświetlenie LED: | Nie |
| Zasilanie: | USB |
| Intel Core i5-1235U | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 31.38 |
| Wysokość [cm]: | 1.81 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Intel Core i3-1315U | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |
| Intel Core i3-1315U | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Kąt widzenia: 170/170 |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 32GB |
| Dysk SSD: | 1000GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9, Kąt widzenia: 170/170 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |
| Intel Core i7-1355U | |
| RAM: | 16GB |
| Dysk SSD: | 512GB |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9, Kąt widzenia: 170/170 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 35.9 |
| Wysokość [cm]: | 1.85 |
| Waga [kg]: | 1.72 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Łącznik |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |