- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | Brak |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 225 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Seria: | Armance |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, Rączka 3-funkcyjna, System Air, Powłoka odporna na uszkodzenia... |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica ceramiczna, Powłoka odporna na uszkodzenia, Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany... |
| Seria: | Parma |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Miedź antyczna |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 155 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Miedź antyczna |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 1-funkcyjna |
| Seria: | Art Deco |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | System easy clean, System Anti-Scale |
| Funkcje dodatkowe: | System Anti-Scale, System easy clean |
| Seria: | Y |
| Wykończenie: | Miedź antyczna |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 225 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Miedź antyczna |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna, Blokada gorącej wody przy 38° C, System Anti-Scale, System easy clean, System Safe Touch |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada gorącej wody przy 38° C, Rączka 1-funkcyjna, System Anti-Scale, System easy clean, System Safe Touch |
| Seria: | Armance |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon RX Vega 11 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 3400G | |
| Pamięć RAM: | 8 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Windows 11 Home |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon RX Vega 11 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 3400G | |
| Pamięć RAM: | 8 GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 5-225F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB |
| Windows 11 Home |
| Wykończenie: | Mosiądz |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 201 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | System Anti-Scale, System easy clean |
| Funkcje dodatkowe: | System Anti-Scale, System easy clean |
| Seria: | Y |
| Wykończenie: | Mosiądz |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 254 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | System Anti-Scale, System easy clean, Z blokadą temperatury 38°C, Technologia Air Water, Technologia ECO WATER |
| Funkcje dodatkowe: | System Anti-Scale, System easy clean, Technologia Air Water, Technologia ECO WATER, Z blokadą temperatury 38°C |
| Seria: | Y |
| Wykończenie: | Mosiądz |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 225 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Czarny mat |
| Funkcje: | System easy clean, System Anti-Scale, Z blokadą temperatury 38°C |
| Funkcje dodatkowe: | System Anti-Scale, System easy clean, Z blokadą temperatury 38°C |
| Seria: | Uni |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Nie |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 3-funkcyjna |
| Seria: | Fresh |
| Wykończenie: | Czarny mat |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Czarny mat |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna, Regulowany ogranicznik strumienia przepływu, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany... |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 3-funkcyjna, Regulowany ogranicznik strumienia przepływu, Strumienie wody: deszcz; masaż; mieszany, System Air... |
| Seria: | Parma |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Podłączenie natrysku ½, System Anti-Scale, Technologia ECO, System easy clean |
| Funkcje dodatkowe: | Podłączenie natrysku ½, System Anti-Scale, System easy clean, Technologia ECO |
| Seria: | Apure |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 250 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Głowica termostatyczna |
| Funkcje dodatkowe: | Głowica termostatyczna |
| Seria: | Parma |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 250 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Gwint przyłącza 1/2 |
| Funkcje dodatkowe: | Gwint przyłącza 1/2 |
| Seria: | Parma |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 155 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 1-funkcyjna |
| Seria: | Art Deco |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 250 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Seria: | Fresh |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna, Strumień wody: deszcz |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 1-funkcyjna, Strumień wody: deszcz |
| Seria: | Apure |
| Wykończenie: | Złoto |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 155 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Złoty |
| Funkcje: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Seria: | Art Deco |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1700 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 205 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Brak |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Seria: | Art Deco |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 200 |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 5-funkcyjna, Strumienie wody: masaż; mgła; napowietrzony; napowietrzony masaż; napowietrzona mgła... |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 5-funkcyjna, Strumienie wody: masaż; mgła; napowietrzony; napowietrzony masaż; napowietrzona mgła... |
| Seria: | Y |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Długość węża [mm]: | 1500 |
| Szerokość deszczownicy [mm]: | 225 |
| Bateria termostatyczna: | Tak |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 1-funkcyjna, Blokada gorącej wody przy 38° C, System Anti-Scale, System easy clean, System Safe Touch |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada gorącej wody przy 38° C, Rączka 1-funkcyjna, System Anti-Scale, System easy clean, System Safe Touch |
| Seria: | Armance |
| Rodzaj produktu: | Zestawy prysznicowe |
| Wykończenie: | Chrom |
|---|---|
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Deszczownica: | Tak |
| Kolor: | Chrom |
| Funkcje: | Rączka 3-funkcyjna,Strumienie wody: deszcz; turbo; masaż |
| Funkcje dodatkowe: | Rączka 3-funkcyjna, Strumienie wody: deszcz; turbo; masaż |
| Seria: | Nevada |
| 1900 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 6.2 |
| Funkcje: | Blendowanie, Mielenie mięsa, Mieszanie, Ubijanie piany, Zagniatanie |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie LED, System blokowania misy w podstawie, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Seria: | ChefAssistant Plus |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| 1800 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5 |
| Funkcje: | Mieszanie, Ubijanie piany, Zagniatanie |
| Funkcje dodatkowe: | Metalowa przekładnia napędu Metal Gear System, Mocna i solidna obudowa, Możliwość mycia części w zmywarce |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | 01Z014, 321, 322, 400, 450.0, 819, 829, 919, 1100, 2000, 2010, 2400, 2700, 2750, VC1001 |
| Rodzaj produktu: | Worek |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Papierowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3.5 |
| Informacje dodatkowe: | Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń |
| Model odkurzacza: | 321, 819, 919, 1100, 2000, 2010 |
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Wlotowy, Wylotowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Do pracy na sucho, Szybka i wygodna wymiana, Zawór zamykający |
| Model odkurzacza: | 72, 102, 150, 0474, 0501, 0506, 908, 920.62, 940.71, 1300, 1400 EM, 1483, 1500 W, 1600, 1866, 1900W, 2000, 2000 MAX... |