- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (38)
Fitness i sport (51)
Dom (44)
Warsztat i ogród (1)
Artykuły dla zwierząt (140)
Książki, muzyka, film (4)
Zdrowie i uroda (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.75 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 9%, Mleko i produkty pochodne mleka, Warzywa, Glutenowa mączka kukurydziana... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Białko 23.9%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.58%, Jod, Kazeina bydlęca hydrolizowana trypsyną, Magnez 0.08%, Mangan, Miedź, Potas 0.74%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
1 345,80 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Indyk 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Groszek 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: |
Wartość poza zestawem:
685,20 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 45 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kaczką z ziołami |
| Waga: | 45 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony indyk 30%, Suszona kaczka 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%, Majeranek 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Popiół surowy 9.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Inulina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
677,10 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kaczką z ziołami |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony indyk 30%, Suszona kaczka 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%, Majeranek 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Popiół surowy 9.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Inulina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk z kaczką z ziołami |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszony indyk 30%, Suszona kaczka 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%, Majeranek 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.35%, Popiół surowy 9.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Inulina, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Indyk 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Groszek 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Indyk 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Borówki 2%, Groszek 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.8%, Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.75 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 9%, Mleko i produkty pochodne mleka, Warzywa, Glutenowa mączka kukurydziana... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Białko 23.9%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.58%, Jod, Kazeina bydlęca hydrolizowana trypsyną, Magnez 0.08%, Mangan, Miedź, Potas 0.74%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Sucha |
Wartość poza zestawem:
897,20 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.75 |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 9%, Mleko i produkty pochodne mleka, Warzywa, Glutenowa mączka kukurydziana... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.7%, Białko 23.9%, Olej rybny... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Cynk, Fosfor 0.58%, Jod, Kazeina bydlęca hydrolizowana trypsyną, Magnez 0.08%, Mangan, Miedź, Potas 0.74%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj: | Kwasy tluszczowe omega-3 |
|---|---|
| Wskazania: | ... |
| Działanie: | Wspomaga pracę mózgu, układ odpornościowy, wzrok, skórę oraz błony śluzowe; łagodzi stany zapalne; wspiera odchudzanie |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Suplement na zdrowie |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Suplement na zdrowie |
| Smak: | Naturlany |
|---|---|
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Wytwórnia: | MIG-MUSIC |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Omega |
| Tytuł albumu: | Omega & III |
| Nośnik: | CD |
| Liczba nośników: | 2 |
| Wytwórnia: | MIG-MUSIC |
|---|---|
| Wykonawca / Zespół: | Omega |
| Tytuł albumu: | III LP |
| Nośnik: | Winyl LP |
| Liczba nośników: | 1 |
| Rodzaj: | Omega-3 (DHA/EPA) |
|---|---|
| Wskazania: | Uzupełnienie diety w kwasy omega-3 (DHA i EPA), szczególnie przy niskim spożyciu ryb; wsparcie pracy mózgu... |
| Działanie: | Wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca, mózgu i wzroku; wpływa na pamięć, koncentrację i nastrój |
| Rodzaj: | Kapsułki |
|---|---|
| Wskazania: | Dla osób dorosłych w celu uzupełnienia diety w kwasy Omega-3 (DHA, EPA), witaminy A, D, E, K oraz kolagen rybi. |
| Działanie: | Uzupełnia dietę w kwasy tłuszczowe Omega-3 (DHA i EPA), witaminy A, D, E, K oraz kolagen rybi. |
| Rodzaj: | Suplement diety w kroplach |
|---|---|
| Liczba kapsułek: | 0 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Zastosowanie: | ... |
| Rodzaj: | Kapsułki |
|---|---|
| Wskazania: | ... |
| Działanie: | Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi... |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kapsułki |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kapsułki |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 45 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Kapsułki |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Neutralny |
|---|---|
| Rodzaj: | Softgel |
| Liczba kapsułek: | 90 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Neutralny |
|---|---|
| Rodzaj: | Omega 3 |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Zastosowanie: | Codzienne uzupełnienie diety w omega-3 |
| Skład: | Brak informacji |
|---|---|
| Rodzaj: | Do ciała |
| Działanie: | Napina, nawilżające, odżywcze, regeneruje, uelastycznia, ujędrnia, wygładza, zmiękcza |
| Pojemność [ml]: | 200 |