- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3486)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 450 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bass Reflex, DJ Jukebox, Funkcja Auto Off, Funkcja Sleep, Kontrola za pomocą smartfona... |
| Wyposażenie: | Antena, Pilot, Przewód zasilający |
| do 20 | |
| 300 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 100 |
| Oświetlenie: | Przód, Tył |
| Funkcje: | Tempomat, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| Tak | |
| 36 | |
| 6 | |
| Funkcje dodatkowe: | 4 tryby jazdy (Eco, Standard, Sport i Pieszy), Dystans całkowity, Dystans pojedynczego przejazdu, Prędkościomierz... |
| Zasilanie: | Akumulator |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj nawilżania: | Ewaporacyjne |
|---|---|
| Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: | 100 |
| Wydajność [ml/h]: | 700 |
| Moc [W]: | 32 |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Poziom hałasu [dB]: | 46 |
| Funkcje dodatkowe: | Dozownik zapachów, Timer, Uzdatnianie wody |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, APE, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, FM |
| Maksymalna moc wyjściowa [W]: | 4 x 50 |
| Podświetlanie przycisków: | Niebieski |
| Złącza USB: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Kamera cofania, Możliwość podłączenia kamery cofania, Możliwość współpracy z pilotem, Wyświetlacz LED... |
| Wyposażenie: | Uchwyt montażowy |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie żelazka, System antywapienny, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary, Regulacja strumienia pary |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Ciśnienie pary [bar]: | 3.5 |
| 170 | |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczna zwijarka przewodu zasilającego, Funkcja pulsacyjna, Możliwość użycia wody kranowej... |
| Wyposażenie: | Mata izolująca na gorące żelazko, Nakładka ochronna, Uchwyt na przewód |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
|---|---|
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do siekania, Do ubijania |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Łatwy montaż elementów, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie: | QuattroBlade Pro |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, WiFi |
| 1.5 | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Stacja ładująca |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 870 |
| Funkcje dodatkowe: | Pokrętła z przodu na płycie |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 89 x 52 |
| Stal nierdzewna | |
| Kolor płyty grzewczej: | Inox |
| Mechaniczne | |
| Wysokość [cm]: | 10.7 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Moc silnika [W]: | 100 |
|---|---|
| Mechaniczne | |
| 74 | |
| 3 | |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka sygnalizująca pracę turbiny, Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 60 x 16 |
| Rodzaj okapu: | Uniwersalny |
| 289.4 | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Tak | |
| Funkcje: | Radio FM |
| Moc [W]: | 30 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem 3.5 mm |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Wyposażenie: | Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB Typu C |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 2500 |
| Rodzaj: | Orbitrek |
|---|---|
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 21 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 130 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Moc silnika [W]: | 531 |
|---|---|
| Dotykowe | |
| 70 | |
| 4 | |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 50 x 60 x 61.9 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy przyścienny t-line |
| 531 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 668 |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Grafitowy |
| 61.9 - 114.7 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje: | Grill (opiekacz) |
|---|---|
| Pokrętła | |
| Funkcje dodatkowe: | Wentylator chłodzący |
| Wymiary (SxWxG) [cm]: | 59.5 x 59 x 50 |
| 54 | |
| Wykonanie wnętrza piekarnika: | Emalia |
| Elektryczny | |
| Wytłaczane | |
| Kolor frontu: | Czarny |
| 59 | |
| Wyposażenie: | 1 ruszt, 2 emaliowane blachy, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli, Przyciski |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel USB do Jack 3.5mm, Kabel USB-A do USB-C, Naklejka, Odbiornik USB, Przejściówka USB-C - USB-A |
| Funkcje dodatkowe: | Pokrętła z przodu na płycie |
|---|---|
| Gazowa | |
| Wymiary (SxG) [cm]: | 89 x 52 |
| Stal nierdzewna | |
| Kolor płyty grzewczej: | Inox |
| Mechaniczne | |
| Wysokość [cm]: | 10.7 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Funkcje: | Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| 55 | |
| Funkcje dodatkowe: | Harmonogram pracy, Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| 120 | |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.6 |
| Wysokość [cm]: | 7.5 |
| Moc ssąca [kPa]: | 2 |
| Wyposażenie: | Ładowarka, Szczotki boczne, Zbiornik na wodę |
| 800 | |
| Zasilanie: | Elektryczne |
| Wyposażenie: | Drążek teleskopowy, Futerał ochronny na łańcuch, Klucz, Pas nośny |
| 250 | |
| Tak | |
| Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Wet & Dry, Wskaźnik ładowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Męski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 2 nasadki do zarostu, 2 nasadki grzebieniowe z regulacją długości, Baza ładująca, Etui, Głowica, Golarka ręczna... |
| Czas pracy akumulatora [min]: | 100 |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 21 |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Tak |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Moc silnika [W]: | 2610 |
|---|---|
| Amortyzacja: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 2 miejsca na napoje i drobiazgi, Automatyczna regulacja nachylenia, Bluetooth, Klucz bezpieczeństwa... |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Wyposażenie: | Olej silikonowy |
| Do budowania formy | |
| Możliwość złożenia: | Tak |
| Kąt nachylenia pasa biegowego [%]: | 0 - 12 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| iOS 18 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
|---|---|
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 65 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 400 x 200, 400 x 400 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Tak | |
| Brak | |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Zasilanie: | 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Wyposażenie: | Baterie, Kabel zasilający, Pilot, Zestaw montażowy |
| Liczba kanałów: | 5.1 |
| Moc całkowita [W]: | 580 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Google Assistant: | Nie |
| Typ głośników: | Wysokotonowe |
| Typ subwoofera: | Bezprzewodowy |
| 1 |
| Rodzaj: | Zestaw pojemników |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 8.5, 11.5, 16 |
| Materiał: | Tritan |
| Pojemność [ml]: | 700, 1180, 1800 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Wet & Dry, Wskaźnik ładowania |
|---|---|
| Rodzaj: | Męski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wyposażenie: | 2 nasadki do zarostu, 2 nasadki grzebieniowe z regulacją długości, Baza ładująca, Etui, Głowica, Golarka ręczna... |
| Czas pracy akumulatora [min]: | 100 |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień długości strzyżenia: | 21 |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Tak |