- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Srebrny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Waga [g]: | 36.4 |
| Rozmiar jubilerski: | 9 |
|---|---|
| Obwód wewnętrzny [mm]: | 60 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| NFC: | Nie |
| Materiał wykonania pierścienia: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoty |
| Wyposażenie: | Kabel magnetyczny |
| Funkcje: | Monitorowanie cyklu menstruacyjnego, Monitorowanie HRV 24/7, Monitorowanie snu |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Butelka: | Z tworzywa sztucznego o pojemności 1 l |
| Wskaźnik stopnia nasycenia wody CO2: | Nie |
| Wyposażenie: | 1 butelka o pojemności 1l, 1 nabój CO2 do przygotowania 60L napoju |
| Cechy dodatkowe: | Kompaktowy rozmiar, Łatwy montaż i demontaż butelki, Łatwy w czyszczeniu, Łatwy w obsłudze... |
| Ilość butelek: | 1 |
| Wydajność [l]: | 60 |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
|---|---|
| Tak | |
| 6.3", 2622 x 1206px, Super Retina XDR, OLED | |
| 512 | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| , Nano SIM | |
| iOS 26 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | Akcelerometr dużych przyspieszeń, Alarmowe SOS, Barometr, , Czytnik NFC do identyfikacji akcesoriów... |
| Wibracje: | Tak |
| Waga [g]: | 204 |
| Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 28 |
| Typ uchwytu: | Ścienny, Uchylny |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 46 - 100 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 75 |
| Standard VESA: | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 100, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300... |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | -12 / +0 stopni |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
|---|---|
| Tak | |
| 6.78", 2720 x 1224px, AMOLED | |
| 8 GB | |
| 256 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 5000 |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx + 0.08 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Nano SIM | |
| Android 15 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | , , , , Kompas, Magnetometr... |
| Wibracje: | Tak |
| Waga [g]: | 172 |
| Nie |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Kompatybilność: | PS4, PS5 |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Wyposażenie: | Adapter z USB-C na USB-A, Kabel audio 3.5 mm, Kabel USB-C, Odbiornik USB-C, Odpinany mikrofon |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Dźwięk przestrzenny: | Tak |
| Interfejs: | Bluetooth, Jack 3.5 mm, USB-A |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 10 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 50000 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Wyposażenie: | Baterie, Odbiornik USB |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Typ myszy: | Optyczna |
| Interfejs: | Bluetooth, USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Wyposażenie: | 1 brytfanna, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Płytka blacha do pieczenia... |
|---|---|
| Elektryczny | |
| Ceramiczna | |
| Kolor frontu piekarnika: | Stal nierdzewna |
| Teleskopowe | |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
| 70 |
| Wyposażenie: | Blacha do pieczenia, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ruszt |
|---|---|
| Elektryczny | |
| Indukcyjna | |
| Kolor frontu piekarnika: | Inox |
| Drabinkowe + 1 poziom teleskopowych | |
| Funkcje: | Termoobieg, Grill (opiekacz) |
| 77 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 31.5 x 53 x 21 |
| Rodzaj okapu: | Do montażu w szafce wkłady/meblowe |
| 362.6 | |
| Wydajność maksymalna [m3/h] (tryb turbo): | 618 |
| Moc silnika [W]: | 200 |
| 56 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
|---|---|
| Tak | |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| 128 | |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| iOS 17 | |
| Nie | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | , Alarmowe SOS, Apple Pay, Barometr, , Face ID, Kompas cyfrowy, Magnetometr... |
| Wibracje: | Tak |
| Waga [g]: | 187 |
| Nie |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Nie | |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Kabel AUX, Kabel optyczny, Pilot, Uchwyt montażowy, Zasilacz |
| Liczba kanałów: | 2.1 |
| Moc całkowita [W]: | 120 |
| Łączność bezprzewodowa: | |
| Google Assistant: | Nie |
| Typ głośników: | Zintegrowane z jednostką centralną |
| Typ subwoofera: | Aktywny |
| 1 |
| Rodzaj: | Do zabudowy |
|---|---|
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje: | Oświetlenie wnętrza, Wyświetlacz |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 34.6 x 59.6 x 38.1 |
| Elektroniczne | |
| 23 | |
| Moc mikrofali [W]: | 800 |
| Funkcje podstawowe: | Home Dessert, Przycisk +30s, Rozmrażanie |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada rodzicielska, Dźwięk włączenia/wyłączenia, Funkcja dezodoryzacji, Funkcja Keep Warm... |
| Typ: | Z ramką |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Wyposażenie: | Kabel USB do ładowania |
| Waga [g]: | 61.8 |
| Rodzaj: | Zegarek sportowy |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie: | Brak |
| Waga [g]: | 58 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Ciemnoszary |
|---|---|
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje: | Funkcje parowe, Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Opóźnienie startu pracy, Wyświetlacz elektroniczny |
| 63.6 x 59.6 x 84.7 | |
| 10 | |
| 1600 | |
| Zużycie wody dla cyklu prania i suszenia [l]: | 75 |
| Funkcje dodatkowe: | PreciseLoad, SpecialCare Wash-to-Dry, SteamRefresh, UniversalDose - szuflada na kapsułki PODS, Wi-Fi |
Zakres od A do G
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.4, USB typ C |
|---|---|
| Tak | |
| 6.77", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| 12 GB | |
| 512 | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 6000 |
| Mediatek Dimensity 7300 Energy, Ośmiordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Nano SIM | |
| Android 15 | |
| Przeznaczenie: | Uniwersalny |
| Funkcje dodatkowe: | , Czujnik geomagnetyczny, , , Czytnik linii papilarnych w ekranie... |
| Wibracje: | Tak |
| Waga [g]: | 181.5 |
| Nie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x przewód USB-C, 8 x nakładka, Etui |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do karku, Do kręgosłupa, Do łydek, Do rąk, Do ramion, Do ud |
| Ilość trybów masażu: | 20 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 8 |
| Nakładki: | Banan, Grzyb, Kulista, Płaska, Pocisk, Widełki, Wiosło, Zakrzywiona |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | 7 prędkości masażu, Cicha praca, Do 4h na jednym ładowaniu, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Moc [W]: | 10 |
| Rodzaj: | Kierownica |
|---|---|
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Kolor: | Czarny |
| Przeznaczenie: | Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Wibracje: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5080 |
| Pamięć: | 16 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Wyposażenie: | Akcesoria montażowe, Kosz na trawę, Wałek do aeracji, Wałek do wertykulacji |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 99 |
| Konstrukcja: | Hartowane sprężyny ze stali nierdzewnej, Tworzywo sztuczne |
| Elektryczny | |
| 36 | |
| -0.75 do 0.9 | |
| 30 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Wyposażenie: | Etui Smart Case, Przewód USB‑C do ładowania |
| Bezprzewodowe: | Tak |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Funkcje dodatkowe: | Adaptacyjna korekcja (EQ), Czip Apple H2 w słuchawkach (w obu nausznikach), Czujnik optyczny, Czujnik pozycji... |
| Waga [g]: | 386.2 |
| Dedykowane: | Audiofilskie, Do iPod/iPhone/iPad, Do MacBooka, Do telefonów, Studyjne |
| Czas pracy [h]: | do 20 |
| Bluetooth | |
| Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Minimalna odległość od ściany/sufitu [mm]: | 75 |
| Typ uchwytu: | Ruchomy |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 60 - 120 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Standard VESA: | 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400, 800 x 600, 900 x 600 |
| Sposób montażu: | Ściana |
| Regulacja w pionie: | +5 / -15 stopni |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Funkcje dodatkowe: | Grillowanie, Nienagrzewające się uchwyty, Nóżki antypoślizgowe, Pieczenie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| 1300 | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| 3.6 | |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Zakres od A do G
| Kolor: | Ciemny Inox |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
| Funkcje: | Zmiana kierunku otwierania drzwi, Sterowanie smartfonem, Szybkie zamrażanie, Ekologiczna, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Elektroniczne | |
| 249 chłodziarka + 102 zamrażarka | |
| Funkcje dodatkowe: | AeroFlow, Funkcja ECO, , HarvestFresh, Metalowa półka na butelki Foldable (Half-Width)... |
| 203.5 x 59.5 x 66.3 | |
| 59.5 | |
| 173 kWh = 198.95 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 35 |
Zakres od A do G
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
|---|---|
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 38 x 38 |
| Rodzaj okapu: | Kominowy wyspowy tuba |
| 648 | |
| Moc silnika [W]: | 266 |
| 69 | |
| Mechaniczne | |
| Tryb pracy: | , |
| Kolor (wykończenie): | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Włącznik i wyłącznik oświetlenia |
| Rodzaj: | Dron |
|---|---|
| GPS: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Wyposażenie: | Adapter zasilania DJI 100 W USB-C, Akumulator do DJI Mavic 4 Pro, DJI RC 2... |
| Sterowanie: | Kontroler |
| Konstrukcja: | Składane ramiona |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, RTH, Śledzenie obiektu, System unikania przeszkód |
| Waga [g]: | 1063 |
| Typ: | Profesjonalny |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 51 |
| Rozdzielczość filmów: | 6016 x 3384 |
| 3-osiowy | |
| Czujniki: | Dookólny dwuokularowy system wizyjny, LiDAR, Podczerwień |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Kamera: | Tak |